Скільки коштує проект електропостачання приватного будинку? Прайс-лист .

11.07.2015

Підключаємо приватний будинок до електромережі і вартість проекту електропостачання будинку

Для того щоб підвести електрику до приватного будинку, необхідно виконати ряд процедур:

 1. отримання технічних умов;
 2. укладення договору з постачальником електричної енергії;
 3. складання проектної документації;
 4. проведення будівельно-монтажних робіт;
 5. оформлення допуску до експлуатації.

Тільки після всього цього ви офіційно стаєте повноправним споживачем електроенергії.

Для того щоб укласти договір з ПЕЭ (постачальником електричної енергії), необхідно зібрати пакет документів. У нього входять:

 1. заяву на ім’я начальника ПЕМ, із зазначенням фактичної адреси об’єкта, а також вашими Ф. В. О.
 2. заяву на ім’я начальника для опломбування, тих приймання та постановки на облік електролічильника.
 3. Квитанція про сплату вартості робіт по тих приймання та опломбування.
 4. необхідно надати копію документа, що підтверджує право власності на об’єкт або ділянку.
 5. технічні умови, які необхідно отримати в ПЕМ.
 6. проект електропостачання заміського будинку. узгоджений з ПЕМ.
 7. акти експлуатаційної відповідальності сторін та розмежування балансової приналежності.
 8. однолінійна схема електропостачання, яка має розробляється тоді ж, коли проводиться проектування електропостачання будинку .
 9. надаються відомості про електроустановках, які необхідні для опалення, гарячого водопостачання і т. д.
 10. протокол перевірки заземлення і опору ізоляції електропроводки.

У тих випадках, коли будівництво проводиться на ділянці, де є електропостачання і підключений електролічильник але, згідно з розрахунками, необхідно збільшення потужності, ви звертаєтеся в ПЕМ з таким проханням.

Якщо ж починається будівництво на ділянці, де немає підведеної електроенергії, то роботи з підключення електроенергії необхідно проводити ще на стадії отримання архитекурно-будівельного плану. При цьому варто врахувати всі потужні споживачі електроенергії, які можуть знадобитися при будівництві – зварювальні апарати, корсети, бетономішалки, і т.д. це дозволить уникнути санкцій з боку контролюючих органів споживачів. Крім того, проектування електропостачання житлового будинку буде готове, якщо звичайно не знадобиться збільшення потужності.

Підключення електропостачання здійснюється на підставі ТУ (технічних умов), затверджених постачальником електричної енергії, що здійснює подачу електрики в той район, де розташований об’єкт. Також можна підключитися до інших постачальників, умови яких більш прийнятні.

Видача технічних умов здійснюється на підставі заяви постачальнику ПЕМ, в якому вказується необхідна потужність і рівень напруги, які необхідно підключити до об’єкта.

При складанні заяви необхідно вказати:

 1. назва об’єкта приватної власності і його фізичну адресу;
 2. розрахункова навантаження і величина напруги
 3. вид підключається живлячої напруги (однофазний, трифазний);
 4. обов’язково обмовляється, якщо необхідно підключення електрики в системах опалення та підігріву води.

Потужність розраховується виходячи з даних про електроприладах, підключення яких необхідно. Розрахунок потужності на час будівництва проводиться сумою потужностей всіх електроприладів, які можуть бути підключені. Постійна навантаження розраховується на підставі проекту будівництва. Проектування зовнішнього електропостачання житлового будинку має на увазі розрахунок всіх електроприладів, які будуть підключені в мережу (освітлення, обігрів, побутова техніка, тощо). Для цього необхідно скласти список всіх електроприладів, які будуть встановлені в будинку. Необхідно врахувати все:

 1. освітлення будинку (внутрішнє) та прилеглої території (зовнішнє)
 2. системи кондиціонування повітря, електроопалення, вентиляції
 3. «теплі підлоги»,
 4. системи автошлагбаумов, автоматичного відкривання дверей.
 5. системи пожежної сигналізації і відеоспостереження,
 6. автоматичні системи контролю газу, води,
 7. зв’язку (Інтернет, міні-АТС, тощо).

Проект електропостачання приватного будинку

Приклад проекту електропостачання приватного будинку.

Врахувати потрібно обов’язково все і прорахунків на цьому етапі бути не повинно, основними споживачами є системи опалення, гарячого водопостачання та кондиціонування – на них варто звернути особливу увагу.

Тип введення визначається виходячи з технічних даних апаратури, яка буде підключена – наявність трифазних електроприладів і потужних споживачів 220 V (в цьому випадку харчування найкраще розділити по фазах), передбачає трифазний ввід, в інших випадках достатньо звичайного введення 220 вольт.

Зверніть увагу, що найбільш доцільно встановлювати максимальну потужність в межах 15 кВт – дозвіл на потужність більше цієї цифри отримати складніше і дорожче. Тому, якщо ваша розрахункова потужність не перевищує цю цифру. То краще робити запит по максимуму – в подальшому, якщо знадобиться установка більш потужної побутової техніки, у вас буде запас потужності, так і вартість проекту електропостачання в цьому випадку буде практично незмінна.

Після того, як буде надіслано заяву на видачу ТУ, ПЕМ протягом місяця видає технічні умови. На підставі ТУ і проводиться розробка проекту електропостачання приватного будинку, а потім і монтажні роботи з підключення електроенергії.


Вартість проекту електропостачання котеджу, підприємства, житлових і нежитлових приміщень. Ми готові підготувати проект в короткі терміни, штаб професійних проектувальників працюють в автокад.

 • Проект підключення електрики


  Прайс-лист на електропроект квартири, будинки, приміщення. Скільки буде коштувати електропроект квартири житлового приміщення?

 • Розробка проектів електропостачання


  Ми займаємося комплексним проектуванням електропостачання різних споруд, ціни на розробку электропроектов від фахівців нашої компанії.

 • Електропостачання житлових будинків


  Електропостачання – від вводу в будинок до кінцевої розетки – закладається при проектуванні, враховує силове навантаження і потреби замовника.

 • Електропостачання багатоквартирного житлового будинку


  Проектування електропостачання виконується згідно тех. умовам. В залежності від призначення приміщення в проект закладається категорія надійності электрос

 • Короткий опис статті: проекти приватних будинків Скільки ж коштує проект електропостачання приватного будинку? Фахівці нашої компанії виконують свою роботу в строк, працюють виключно на ліцензійному ПЗ. проект електропостачання приватного будинку, вартість проекту електропостачання, проект електропостачання будинку, проектування електропостачання будинку

  Джерело: Скільки коштує проект електропостачання приватного будинку? Прайс-лист | 10 КІЛОВОЛЬТ

  Також ви можете прочитати