Сортамент металопрокату, таблиця ваги металу

29.08.2015

Сортамент металу, металопрокату. Вага сталі, стального прокату

Довідник сортового прокату у формі таблиці необхідний як фахівця, так і простому обивателю, перед якими постає завдання розрахунку ваги металопрокату. обсягу металу для вибору транспорту, розрахунку будівельних конструкцій, виробів зі сталі, вирішення інших питань і завдань.

У нашому онлайн довіднику сталевого прокату можна безкоштовно завантажити таблиці визначення ваги сортового металу по довжині, в яких переводяться розміри в масу 1 м, наводяться технічні характеристики по ГОСТ і інші параметри металопрокату, як чорного, так і кольорового. довіднику сортаменту ви можете подивитися технічні дані, знайти розрахункові формули співвідношень довжини і ваги, скористатися таблицями сортаменту виробів із сталі, калькулятором металу, онлайн програмою розрахунку перекладу з тонн в метри .

Сортамент металопрокату у режимі онлайн дозволяє знайти необхідний розмір, вага сталевого прокату. Маса 1 метра, кг. зазначена таблиці ваг металопрокату навпроти розміру (дивіться таблицю розрахунку маси металу по довжині сталевого куточка, металевої труби профільної, круглого прутка, квадрата, шестикутника, двотавра, стальної арматури, гнутого швелера, листа заліза) і є питома вага одного погонного метра прокату сталі. Такі перевідні таблиці є у нашому довіднику металу прокату, всі дані геометричних розмірів і маси в номенклатурному ряді прокатних виробів дуже зручні як для виробників виробів з металу. так і для покупців металевих конструкцій. Сортамент прокатної сталі в таблиці можна безкоштовно скачати, роздрукувати і швидко дізнатися масу металу в одному метрі за таблицями ваги теоретичного, а також фактично знати скільки важить металопрокат різної номенклатури по загальній довжині.

Прокатний сортамент в табличній формі приводить різні технічні характеристики співвідношення розмірів перерізу і теоретичного ваги в кілограмах металопрокату. Ці довідкові дані Госту дозволяють проводити розрахунки маси прокату за його розмірами, загальній довжині п.м. і навпаки, за його загальної ваги можна легко дізнатися розміри металопрокату на калькуляторі погонних метрів, тобто виконати перерахунок ваги металу в метри погонні, не роблячи реальних вимірювань.

Теоретична маса металопрокату використовується при виготовленні металоконструкцій для розрахунку ваги металевого виробу за розмірами, для чого використовується теор вага в довіднику з металопрокату, ГОСТ, сортамент сталі. У таблицях представлені дані теоретичного ваги металу: куточок равнобокий і нерівнобічний, листи, труби, швелер, квадрати, двотаврові балки, прутки, арматура, гнуті профілі і теор вага багатьох інших металевих виробів. Сортамент всього сталевого прокату представлений в онлайн довіднику металопрокату у формі таблиці ваг по ГОСТ.

Повний сортамент металопрокату в довіднику постачальника складається з багатьох різних видів металопрокату. Всі сортаменты профілів можуть відрізнятися один від одного не тільки своєю якістю, кількістю (повний, скорочений, малий сортамент) але і маркою металу. Також бувають різні види прокату стали, все відмінність яких полягає в технології виготовлення. Наприклад, існують такі види металу:сортамент холоднокатаного листа. гарячекатаний лист, сталева смуга (див. таблиці маси сортаменту). Листовий металопрокат може бути представлений у сталевих листах, у рулонах, у вигляді смуги металу. Холоднокатаний листовий прокат, в основному, виготовляється з марок сталі 08КП і ЗВП/ПС — чорний металопрокат. Весь сортамент гарячекатаних труб. арматури, двотаврів виготовляється з чорного металу: сорти стали 3СП/ПС, 65Г,сталь 45, а також з нержавіючої сталі марок: 10ХСНД, 15ХСНД і ін

Сортамент металопрокату, таблиця ваги металу
різновиди металопрокату в довіднику металіста зазвичай розділені на групи. Наприклад, в поданих таблицях ви можете завантажити сортамент всіх сортових профілів: круглого прокату, сортамент арматури, шестикутника, квадрата, сталевого куточка рівнополичного, неравнопочного куточка, гнутих профілів. Розрахувати масу швелерів, двотаврів горячеканых, куточків гнутих, профільних труб квадратних, прямокутних, безшовних гарячедеформованих труб, електрозварних, фасонної і листової сталі, смуги чорного, кольорового, нержавіючого прокату металу. Розрахункові таблиці допоможуть дізнатися яка питома вага металу в метрі (маса 1 п. м.) за лінійним розмірам, по площі перерізу по сумарній довжині визначити вагу.

Сталевий металопрокат в довіднику за способом виготовлення поділяється на гарячекатаний, холоднокатаний, гнутий з листового прокату. Гарячекатаний метал проводиться шляхом проходження сталевого прокату під тиском через прокатний стан. Весь гарячекатаний металопрокат в таблиці це двотавр, швелер, труба безшовна товстостінна і тонкостінна, куточок катанный, арматура в бунтах, прутках, сталь товстолистова, інші профілі. Повний сортамент холодногнутих профілів виробляються методом вигину прокатної сталі на профільних верстатах. Це можуть бути профільні труби сталеві, швелера сортамент, гнутий куточок і інші гнуті профілі. Гарячекатаний сталевий металопрокат є більш міцними, ніж холоднокатаний метал. До того ж такий сталевий профіль більш стійкий до впливу різних навантажень.

Сортамент металевого прокату часто використовується в сучасному будівництві і виробництві. В Україні існує досить велика кількість виробників виробів з металу, сортамент і характеристики прокату знати яким дуже важливо, оскільки вони використовують вже готовий прокат чорний, кольоровий, нержавіючий. А для цього всім виробникам завжди потрібно таблиця ваг металопрокату за ГОСТ. яка допоможе розрахувати масу вироби із сталі за лінійним розмірам, знаючи вага 1 м

Маса погонного метра прокату і його геометричні розміри строго нормується ГОСТом для того, щоб у всьому розмаїтті зберігався порядок і чесна конкуренція. Весь прокат металу, що надходить на ринок повинен відповідати ГОСТам і стандартам України ДСТУ: сталеві труби, сортамент двотаврів, швелера, сортамент куточків, арматури та ін. Зазвичай це ГОСТ металопрокату України. який визначає параметри прокату із сталі всієї номенклатури.

Таблиці розрахунку ваги металопрокату. Довідник металу

Прокатні вироби з сталі в залежності від свого призначення мають різні форми поперечного перерізу – профілю. Прокатний метал розрізняється за формою, розмірами, масою 1 м. Повний сортамент прокатних виробів і гнутих профілів дуже різноманітний. Наводимо в нашому довіднику металу таблиці з Госту на найбільш часто використовуваний металопрокат і його вага. У сортаменті металу з ГОСТами, деякі параметри металопрокату можуть змінюватися в певних межах. Ці допустимі відхилення розмірів і маси металопрокату ви можете завантажити в довіднику по сортовому прокату. Таблиці прокатних профілів в сортаменті. онлайн калькулятор металопрокату допоможуть Вам розрахувати вагу металу, визначити скільки погонних метрів в 1 тонні:

  • Розрахунок ваги металопрокату по теоретичній масі 1 м, по довжині заготовок для фасонного прокату або площі для листового металу.
  • Розрахунок кількості метрів погонних в 1 тонні сортового і фасонного металопрокату.

Короткий опис статті: металопрокат Сортамент металопрокату, вага металопрокату, сортамент металу, таблиця ваг прокату, довідник, розміри і вага металопрокату, маса 1 м сортамент металопрокату, вага металлопоката, сортамент металу, таблиця ваг прокату, довідник, розміри і вага металопрокату

Джерело: Сортамент металопрокату — таблиця ваги металу

Також ви можете прочитати