Стройпортал, будівельний портал №1 в Росії. Будівництво, ремонт і обробка, дизайн, інтерєр.

16.02.2017

Стройпортал — будівельний портал №1 в Росії.

Друзі, ось ми і зустрілися знову на Stroyportal – тому самому місці, де зосереджена вся інформація про будівництво та ремонт. Все, що ви хотіли знати про сучасних технологіях та інноваційних матеріалах, вже зібрано тут для вас.

Ви затіяли будівництво свого будинку, але не знаєте, з чого почати? До ваших послуг десятки тисяч пропозицій від професіоналів галузі, архітекторів, інженерів, майстрів.

Ви хочете неповторний дизайн, який повністю відображає вашу індивідуальність? Погляньте на інтер’єри з портфоліо фахівців, можливо, хтось із них створить саме те, що буде повністю відповідати вашим бажанням.

Обробка вимагає особливих матеріалів? У нас є все, від кріплення до шпалер, від інструменту до меблів, від будівельного піску і цементу до інтер’єрних дрібничок. Більш того, якщо вам потрібно підібрати побутову техніку і знайти того, хто її встановить, ви теж зможете зробити це тут, у нас, буквально за два кліка».

Не має значення, чи потрібно вам побудувати капітальний будинок або підібрати килимок в ванну – знайти все необхідне, причому, не виходячи з дому, можна на Stroyportal.

Якщо будівництво, оздоблення та ремонт – ваша професія, у нас для вас чудові новини: у нас ваші здібності і навички оцінять по достоїнству. Адже аудиторія Stroyportal – сотні тисяч осіб, і серед них обов’язково знайдеться той, кому ваші послуги необхідні. Тут же ви зможете знайти колег і обговорити з ними нагальні питання, поділитися майстерністю, зав’язати міцні ділові відносини.

Для вашої зручності та швидкості роботи ми організували інформацію таким чином, що пошук по ній не представляє праці і інтуїтивно зрозумілий. Тут, наприклад, зібрана величезна і, справді, унікальна за різноманітністю фотоколекція, що включає різноманітні інтер’єри, екстер’єри будинків і ділянок та ландшафтні рішення, дизайн яких був розроблений провідними російськими і зарубіжними фахівцями.

Спеціально для вас ми зібрали найцікавіші проекти, новини провідних компаній будівельної індустрії, корисні рекомендації по вибору матеріалів і технологій. У великому каталозі можна знайти абсолютно все, що потрібно для майстрів і їх замовників, причому передбачена можливість порівняння обраних товарів і послуг. Якщо ж ви не змогли виявити те, що задумали, завжди можна оголосити тендер – ви здивуєтеся, як швидко знайдеться влаштовує рішення, адже інформацію про вашу заявку отримають тисячі компаній!

Ми раді, що ви завітали до нас. Ласкаво просимо додому!

Короткий опис статті: програма для створення дизайну інтер’єру онлайн Стройпортал.ру — будівельний портал №1 в Росії. Найбільший сайт про будівництво, по пошуку замовлень та підрядників, каталог майстрів і бригад, форум про ремонт. будівництво, ремонт, дизайн, інтер’єр, будівельні тендери, будівельні матеріали, будівельні магазини, будівельні фірми, будівельні послуги, будівельні товари, що ремонт та оздоблення, стройпортал, будівельний портал

Джерело: Стройпортал — будівельний портал №1 в Росії. Будівництво, ремонт і обробка, дизайн, інтер’єр.

Також ви можете прочитати