Створи самостійно проект свого будинку онлайн . Євродім

18.07.2015

Як створити проект будинку або намалювати його самому онлайн

У даній статті ми розповімо як самому створити або намалювати проект будинку. який можна зберегти на сайті і який наші фахівці можуть оцінити його вартості.

Для коректного відображення онлайн конструктора вам потрібен будь-який з останніх браузерів. Opera, Firefox, Google Chrome. Принцип такий: вибрати — перетягнути, натиснути — потягнути. Для пояснення роботи або реєстрації на сайті розробника читайте текст нижче.

Для цих цілей пропонуємо вам скористатися одним з кращих на наш погляд онлайн сервісів проектування будинку — planner5d.com .

Цей сайт цікавий тим, що на ньому надається великий набір інтуїтивно зрозумілих інструментів для створення потрібної проектування будинку. Можна вибрати розмір кімнат, матеріал і колір стін, підлоги, текстуру шпалер, інтер’єр меблів, обстановку навколо будинку. Можна запланувати кілька поверхів, і, найцікавіше, можна подивитися 3D модель прямо в браузері без додатково встановлених на комп’ютері програм і плагінів. І все це БЕЗКОШТОВНО .

Там можна зберегти свій проект, потім надіслати посилання нас, і наші фахівці зможуть порахувати для вас його приблизну вартість.

Варіант створення тривимірного проекту житлового будинку цікавий з допомогою цього сервісу ще й тим, щов плані кімнат можна розставляти стандартну меблі. шафа, письмовий стіл, ліжко, диван, кушетку, стільці, і все це в розмірах, які будуть відповідати пропорціям створюваного тривимірного плану котеджу. Ви, плануючи собі майбутнє житло, зможете візуально уявити, меблі увійде у ваш проект, як її можна розставити всередині змодельованих вами кімнат.

Якщо цікаво то йдемо далі, як реєструватися на сайті та за кілька хвилин створити собі проект будинку. Якщо нецікаво малювати самим, то подивитеся готові проекти будинків на нашому сайті.

planner5d.com/. вводимо свій мейл і пароль.

Після цього тиснемо кнопку «створити проект»,

вибираємо «почати новий проект»,

і ви потрапите на сторінку з планом кімнати, де буде написана її квадратура.

Потягнувши за лінії стін, можна змінити розмір кімнати і в меню зліва можна вибирати: форму кімнат — квадратні, прямокутні, кутові. Вікна — одно -, двох-і тристулкові. Арки, двері, перегородки, сходи, колони.

У меню зліва є вкладки, які перемикають кімнати, інтер’єр, поверхи, шари. Якщо вибрати вкладку інтер’єр, то, як видно на картинці, досить великий вибір меблів та техніки, а так само декору і різних додаткових конструкцій.

Якщо клацнути лівою кнопкою миші на кімнаті, то з’явиться контекстне меню, вибравши в ньому «ключ», отримуємо можливість вибрати матеріал для стін, підлоги, стелі (див. малюнок нижче).

Є можливість переключитися 3D відображення проекту будинку. для цього потрібно клацнути по вкладці.

І можна буде бачити проект в трьохвимірному відображенні. І не тільки бачити, але і обертати його, наближати, видаляти, змінювати текстуру, вибирати матеріал і т. д. Причому розмір предметів інтер’єру буде порівнянний з розмірами кімнат.

Після того, як ви створите проект, можете його назвати, як захочете, зберегти та опублікувати, тобто отримати посилання, якою ви можете поділитися. Або навіть розмістити код на сторінці якогось сайту.

І, якщо ви посилання на створений вами проект надішлете нам. (наприклад зі сторінки онлайн замовлення ), то ми зможемо порахувати приблизну вартість вашого майбутнього будинку.

Успіхів у створенні проектів вашого майбутнього житла!

Короткий опис статті: проект будинку

Джерело: Створи самостійно проект свого будинку онлайн | Євродім

Також ви можете прочитати