Типова характеристика на працівника зразок завантажити, Файловий обмінник

24.02.2017

Зразок типового трудового договору з працівником 2014-2015 р

  • Переглядів: 8843 | Читачів: 482 | Автор: #65142

Ці підстави повинні бути чітко позначені у локальних нормативних актах. Сомов іван петрович, 1991 року народження, працює в тов рента-бас року за спеціальністю автомеханік (слюсар з ремонту автомобілів). Крім нагород існують і дисциплінарні стягнення, про наявність яких також не слід замовчувати. В останні роки намітилася стійка тенденція оформлення трудових відносин цивільно-правовими договорами.

  • Зовнішня характеристика працівника складається (переважно) в наступних випадках вирішення питань, пов’язаних з прийняттям стосовно працівника державним (у т.
  • Навіть якщо ваша робота не пов’язана з електрикою безпосередньо, ви повинні бути інформовані і навчені основним способам поводження з електроприладами та ознайомлені з правилами їх безпечної експлуатації.

наприклад, вказується строк дії договору (якщо працівник приймається на певний період). Шаблон характеристики з місця роботи тут хороший, текст чітко розписаний, цілком легко можна взяти цю готову форму як типовий. Важливо відзначити, що навчання працівників електробезпеки може проводити тільки співробітник, що має групу допуску з електробезпеки не нижче 4-ої. Характеристика на учня це документ, який являє собою оцінку.

  1. Після процедури підписання один примірник зберігається у роботодавця, другий передається працівникові.
  2. Відстоювати свої інтереси в разі чого доведеться самостійно в суді загальної юрисдикції.
  3. Її обов’язкові вимоги фірмовий бланк компанії, підпис рекомендувача, печатка, дата складання, бажаний також вихідний номер документа.

Приклад типової характеристики співробітника

Типова характеристика на працівника зразок завантажити, Файловий обмінник
Характеристика працівника являє собою короткий опис його трудового шляху, ділових і моральних якостей. Характеристика являє собою короткий опис трудового шляху працівника, його ділових і моральних якостей, його трудової та громадської діяльності. Рейтинг: 76 / 100

Короткий опис статті: характеристика державного службовця зразок Зразок типового трудового договору з працівником 2014-2015 р. (скачати бланк). Повинен проходити стажування на робочому місці не менше 2-х робочих змін.

Джерело: Типова характеристика на працівника зразок скачати — Файловий обмінник

Також ви можете прочитати