ТОП-10 популярні душові кабіни

29.09.2015

ТОП-10 – популярні душові кабіни

2011-10-18T23:26

При облаштуванні санвузли перший і найбільш принципове питання, яке необхідно вирішити, — який вид сантехнічного обладнання буде встановлюватися: ванна або душова кабіна. Роблячи вибір на користь того або іншого варіанта, зазвичай виходять з наявності вільної площі, планування, а також особистих переваг. Але, зупинивши свій вибір на душових кабінах, слід знати, що вибір конкретної моделі – завдання не з легких, адже асортимент сучасних душових кабін величезний, і відрізняються вони як по функціональності, так і за ціною.

ТОП-10 популярні душові кабіни

Китайські виробники душових кабін роблять акцент на те, щоб високоякісним бюджетним душових кабінах вже в базовій комплектації давати максимальну функціональність. Наочний приклад тому — душова кабіна Miracle 888/RZ 100. За цілком демократичною ціною ця душова кабіна вже має:

• підсвічування;

• масаж стоп;

• декоративне підсвічування;

• сенсорна панель управління;

• FM-радіоприймач;

• система вентиляції;

• функції тропічного душу і турецької лазні.

Мабуть, єдине, чим не володіє Душова кабіна Eago DZ-951-F8, так це можливістю голосового та дистанційного керування численними функціями цього елітного гідромасажного боксу – функції управління доступні зі спеціальної сенсорної панелі. Комплектація Eago DZ-951-F8 крім повного комплексу водних процедур (всі види гідромасажу, турецька баня, тропічний душ тощо) передбачає цілий ряд додаткових функцій, серед яких реалізована навіть можливість спілкуватися по телефону за допомогою гучного зв’язку.

Якщо Вам доводилося вже стикатися з душовими кабінами китайської компанії Keramac, єдине, чим може здивувати душова кабіна Laguna NSL-410, так це досить низька для обладнання такого класу ціна. Закрита кутова душова кабіна Keramac Laguna NSL-410 має всі шанси іменуватися елітною сантехнікою для широких верств населення, адже її вартість не перевищує $400, а функціональність вражає своїм багатством.

Максимальна функціональність без компромісів – так коротко можна охарактеризувати душову кабіну Mindo HX-408. Всі види гідромасажу, світлотерапія, тропічний душ перетворюють цю душову кабіну в справжній куточок здоров’я. А залишатися в курсі всіх подій зовнішнього світ допомагає мультимедійний блок, представлений вбудованим FM-приймачем і телефон з гучним зв’язком.

Сантехніка та меблі для ванних кімнат преміум класу – основна спеціалізація китайської компанії Apollo. Акрилові ванни та душові кабіни Apollo не поступаються за вишуканості і якості провідним світовим брендам. Однією з найбільш яскравих і вже полюбилися покупцям моделей душових кабін Appollo є гідромасажний бокс Guci-850 з повним комплексом водних процедур і мультимедійним модулем з комп’ютерним управлінням.

ТОП-10 популярні душові кабіни

Прямокутна душова кабіна Eago DZ954F6 відмінно впишеться в інтер’єр ванної кімнати або санвузли, виконаний в стилі «High-Tech». Функції гідромасажу в даній моделі не передбачені – це просто високоякісний душовою бокс преміум класу для тих, хто вважає, що душова кабіна призначена суто для гігієнічних процедур.

8. Душова кабіна Atlantis AKL 1317 (з парогенератором і гідромасажним піддоном)

Під стати своєю назвою китайський гідромасажний бокс Atlantis AKL 1317 нагадує капсулу космічного корабля з фантастичного фільму. Тим не менш, це реально існуюче сантехнічне обладнання. Крім функцій, озвучених у назві, душовий бокс Atlantis AKL 1317 просто напханий електронікою. У комплект поставки входять:

• декоративне підсвічування;

• електронна система управління;

• FM-радіоприймач;

• Телефон.

Душова кабіна Aqualife Alaska 3 приваблює, в першу чергу, своєю оригінальною нестандартною формою і забарвленням. Білий акриловий піддон відмінно виглядає з чорним металевим профілем і вітражем кольору графіту. Модель обладнана вбудованою підсвічуванням, гідромасажем і масажем для ніг, FM-радіоприймачем.

Висока якість польської компанії Radaway за доступну ціну – ось що відрізняє душову кабіну цієї фірми, що має індекс 30010-04. Якщо точно слідувати термінології, то Radaway 30010-04 є не душовою кабіною, а душовим куточком, оскільки ця конструкція не має внутрішніх стінок і кріпиться безпосередньо до суміжних стін санвузла або ванної кімнати. Піддон і сифон до душовому куточку Radaway 30010-04 продаються окремо, тому кожен покупець має можливість самостійно підібрати конфігурацію монтованою у нього вдома душової кабіни.

Короткий опис статті: душові кабіни китай ТОП-10 – популярні душові кабіни Appollo, Aqualife, Atlantis, Keramac, Radaway, Гаряча десятка, Душові кабіни, новини, огляди, відгуки, коментарі, Душові кабіни Radaway, Aqualife, Atlantis, Appollo, Keramac , гаряча десятка, ava ua, ава уа, ава юа, фмф гф, fdf ef, фмфюгф

Джерело: ТОП-10 – популярні душові кабіни

Також ви можете прочитати