Турецька лазня з душовою кабіною . Купити кабіну-сауну

01.10.2015

Турецька лазня
Парова кабіна: кілька слів про достоїнства.

Прототипом сучасної парової душової кабіни з турецькою лазнею є турецька сауна хамамм. М’який температурний режим (30-50°З) і вологий клімат (вологість 100%) зробили її надзвичайно популярною у всьому світі. C появою даного пристрою м’яким пором турецької парної можна насолоджуватися і в домашніх умовах. Тепер стало можливим придбати турецьку лазню для будинку і навіть невеликих квартир.

Створювана в турецькій лазні помірно висока температура і вологість, на відміну від бань іншого типу, має незначну кількість протипоказань. Нею можуть користуватися люди, для яких відвідування інших видів бань (наприклад — російської лазні і фінської сауни), пов’язане з серйозними ризиками для здоров’я або взагалі — протипоказано (літні люди, маленькі діти, вагітні жінки, люди, що страждають підвищеним артеріальним тиском і серйозними серцево-судинними захворюваннями та ін) А користь від такої турецької лазні кабіни велика!

В турецькій лазні температура тіла підвищується до 39°С, в результаті чого відбувається активне потовиділення, разом з яким через пори, виводяться шлаки та шкідливі речовини. Прогріваються всі внутрішні органи, покращується робота нирок, стабілізується система дихання, поліпшується кровообіг, нормалізується кров’яний тиск, поліпшується робота серця. Лазня підвищує настрій, знижує м’язову напругу і збільшує витривалість. Парова лазня дозволяє проводити аромотерапію і є прекрасним засобом профілактики багатьох хвороб.

Парова кабіна сауна — це багатофункціональний комплекс, створений спеціально для використання в сучасній квартирі. Вона економить простір, оскільки об’єднує в єдине ціле і парову, і душову, і гідромасажну кабіну. Це також і тонізуючий душ вранці, і справжня турецька парна після серйозних фізичних навантажень. Сучасні технології дозволяють будувати кабіни обсягом до 15 куб. м (місткістю до 5-6 чоловік), а це означає, що ви можете ходити в лазню з друзями» не виходячи з власної квартири! Широкі функціональні можливості таких пристроїв допоможуть вам і вашій родині зберігати душевне та фізичне здоров’я на цілий рік! Купити кабіну сауну і не знати турбот можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною!

Парові кабіни Repabad

У нашій комерційній пропозиції представлений широкий асортимент сантехнічного обладнання. в тому числі продукція німецької компанії Repabad, що спеціалізується на виробництві парових душових кабін з турецькою лазнею premium не один десяток років, і займає лідируючі позиції по їх продажу в Європі. Пропонований вам асортимент включає пристрої двох типів: в стандартній комплектації і ексклюзивні, виконані по індивідуальному, створеному спеціально для вас, проекту.

У нас ви можете придбати кабіни сауни Repabad в стандартній комплектації. представлені 17ю моделями на основі 9 різних стилістичних рішень, які оснащені::

  • системою вироблення пари (парогенератором, паровий панеллю або паровим фонтаном);
  • душовим піддоном (акриловим, безбар’єрним акриловим, композитним (з литого мармуру), або підлогою, основою якого є мозаїка з натуральних матеріалів. стельової панеллю (роздільної або вбудованої);
  • герметичним скляним душовим обгороджуванням (з покриттям Repaclear) з системою підйому-опускання дверей;
  • сидінням (складним або стаціонарним);
  • електронною панеллю управління.

В якості додаткових опцій для сауни можна вибрати різні гидрофункции — варіанти різноманітних душею і форсунок, а також системи хромо-, арома — та/або музикотерапії.

Сильна сторона всіх парових кабін Repabad (на відміну від інших моделей, представлених на російському ринку) — простота і легкість обслуговування. Вбудований в пульт управління програма «антикальк-менеджмент» вчасно попередить вас про необхідність очищення парогенератора від накипу. Вам не потрібно нічого розбирати, читати інструкції і дзвонити в сервісну службу. Пульт управління попередить Вас про необхідність очищення системи. Вам залишається тільки залити спеціальну рідину, яка поставляється в комплекті з кожним пристроєм, і через 12 годин можна знову насолоджуватися паровою лазнею. Під час планової очистки» парогенератора кабіною сауною можна користуватися як звичайним душем.

Магазин SPAART пропонує великий вибір душових кабін з турецькою лазнею. Наші фахівці допоможуть вам не тільки підібрати підходящу для вас парову кабіну, але і при необхідності здійснять доставку і установку турецької лазні у вас вдома.

Короткий опис статті: душова кабіна з сауною В асортименті інтернет-магазину SpaArt представлений великий вибір душових кабін з турецькою лазнею. У нас ви з легкістю підберете відповідну за розміром кабіну-сауну з турецькою лазнею.

Джерело: Турецька баня з душовою кабіною | Купити кабіну-сауну

Також ви можете прочитати