Уловисті насадки для карася (використовуються рідко)

11.07.2015

Уловисті насадки для карася (використовуються рідко)

Крім традиційних насадок, таких як: черв’яки, опариш, мотиль, хлібний м’якуш, кукурудза консервування та ін. існує безліч не менш уловистых(а в деяких випадках кращих), але менш поширених видів насадок. Ось про них ми зараз і поговоримо.

Для приготування повний стакан гороху засипають в літровий термос і заливають окропом, попередньо додавши в термос чайну ложку соди і трохи конопляного або лляного масла. Потім термос щільно закривають і залишають на 5 — 6 годин.

Цим же способом можна користуватися для приготування перлової крупи, зерна, пшона і інших насадок для лову карася.

Зерна злакових

Молоді зерна, взяті з колоса в період молочної стиглості, насаджують на гачок свіжими, з 1 — 3 зернини.

Старе стигле зерно спочатку промивають, а потім розмочують у воді кімнатної температури протягом 6 — 10 годин. Більш тривалий розмочування призводить до прокисанию зерна. Набряклі зерна складають у горщик або каструлю, заливають злегка водою і трохи парять в печі або варять на слабкому вогні так, щоб зерна стали м’якими, але шкіра їх не тріскалася.

Насаджують по 1 — 3 зерна на тонкий гачок, під шкірку, з незначним висновком кінчика жала назовні.

Бойли на макусі

— Мелений макуха — 40%

— мелена соя (або соєве борошно) — 20%

— манна борошно — 20%

Все змішати з водою до стану пельменного тесту. Скатати з тіста циліндрики товщиною 10-20 мм (залежно від розміру риби). порізати на частини такого ж розміру (10-20мм), скачати з них кульки. Отримані кульки кинути в кипяшую воду. Варити, поки не спливуть. Після спливання дістати, прибрати з них зайву воду,з допомогою серветок, просушити, щоб вони стали твердими (краще на якому-небудь протязі). Зберігати в холодильнику. Якщо рибалка планируетя не скоро, то прибрати в морозилку.

Короткий опис статті: насадка для карася Всі онасадках і підгодовування і про те де, коли і як їх застосовувати Насадка, корм, мотиль, уникорм, опариш, хробак

Джерело: Уловисті насадки для карася (використовуються рідко)

Також ви можете прочитати