Ванна ДЖАКУЗІ для ДВОХ, двомісні душові кабіни

15.09.2015

Джакузі для двох

Ванна ДЖАКУЗІ для ДВОХ, двомісні душові кабіни
Що може бути краще спільних водних сеансів в кінці дня, наприклад, в джакузі для двох. Подібний релакс корисний не тільки молодятам, але і парам «зі стажем», яким теж є резон підкріпити відносини спільними релаксуючим процедурами, адже розслаблюючі властивості води неймовірно зближують і налаштовують на романтичний лад.

Треба зазначити, що існують двомісні душові кабіни джакузі та ванни з гідромасажем – тут, як кажуть, кому як більше подобається. Давайте розглянемо кожен з цих двох видів, щоб визначитися з вибором моделі.

Гідромасажні ванни для двох

Чим же відрізняється звичайна гідромасажна ванна від джакузі для двох? По-перше, розмірами самої ванни – вони такі, що тут нормально поміщаються дві людини, не заважаючи один одному; а якщо модель ванни оснащена сидіннями, то в двомісній ванні їх два, а не один. Але відсутність тісноти в ємності для прийняття розслабляючого гідромасажу – це не єдина перевага такої ванни.

Ванна ДЖАКУЗІ для ДВОХ, двомісні душові кабіни

Гідромасажна ванна для двох має два комплекти форсунок і два пульта управління, кожен має можливість включити свій режим роботи ванни і отримувати задоволення від обраної функції масажу. До речі, про режимах. Гідромасажна двомісна ванна може бути обладнана однаковими режимами, або різними за своїми функціями, в цьому випадку закоханим надається можливість мінятися місцями і насолоджуватися різними відчуттями від обраних режимів.

Такі ванни можуть мати різноманітні форми і різне розташування «посадочних місць» – навпроти або паралельно один одному. У першому випадку джакузі зазвичай має овальну або прямокутну форму, у другому – напівкруглу (кутова джакузі) та прямокутну. Якщо ванни не обладнані сидячими місцями, то підголовники у них є обов’язково, і саме їх два. А з важливих дрібниць, дбайливо продуманими розробниками, можна відзначити знімний столик, який при бажанні можна встановити посередині ванни, щоб поставити на нього лазневі приналежності або келихи з шампанським.

Душові кабіни джакузі для двох

Але нарівні з класичними ванною-джакузі, виявляється можна придбати душовий бокс, розрахований на прийняття гідромасажних процедур одночасно двома бажаючими. Примітно і те, що двомісні душові кабіни можуть приймати «постояльців» в положенні стоячи і навіть сидячи – можна не тільки прийняти душ, але і повноцінно купатися у ванні.

В душовій кабіні форсунки розташовані вздовж усієї кабіни з двох боків, тому масаж кожної ділянки тіла вам забезпечений, починаючи з голови і закінчуючи п’ятами. Голову і плечі огорнуть спіралеподібні струменя води, подача яких здійснюється з такого корисного пристосування, як ротаційний душ, схожого на пропелер. А для гідромасажу ступень є свої форсунки, розташовані в піддоні душової кабіни джакузі. При цьому зауважте, розслаблюючі сеанси ви приймаєте удвох, одночасно зі своєю другою половинкою.

А для любителів процедур «погарячіше», буде цікаві моделі, оснащені сауною або турецькою лазнею. Уявіть собі ситуацію – ви паритеся в лазні, а з динаміків, розташованих в душовому боксі джакузі, лунає приємна мелодія або крик дельфінів. Таким справжнім спа-процедур, які можна проводити, не виходячи з дому, залишається тільки заздрити.

Короткий опис статті: ванна з душовою кабіною гідромасажні ванни для двох

Джерело: Ванна ДЖАКУЗІ для ДВОХ, двомісні душові кабіни

Також ви можете прочитати