Ванна та душова кабіна 2 в 1 . Domspline.com

03.10.2015

Ванна і душова кабіна 2 в 1

Існує думка, що всіх покупців сантехніки можна розділити на два табори: тих, хто віддає перевагу душові кабіни і тих, хто не може жити без ванни. У кожного з даних сантехнічних пристроїв є свої плюси і мінуси, а значить свої прихильники і супротивники, проте є і ті, хто не може визначитися з «табором», тобто ті, хто однаковою мірою люблять і душ, і ванну. До не давнього часу вони були змушені обирати одну із сторін, проте сьогодні на ринку з’явилися комбіновані моделі.

«Що ж являє собою комбінований варіант?» – поставили багато питанням. Відповідь також проста, як і питання: якщо другорядною по функціоналу є душова кабіна, то це ванна, як правило, кутова і з вбудованою душовою кабіною, а, якщо навпаки, то кутові душові кабіни з ванною .

Звичайно, такі установки коштують дорожче, ніж звичайна ванна або звичайна душова кабіна, адже комбіновані моделі поєднують в собі функціональність і переваги обох сантехнічних пристроїв.

Про які переваги йдеться?

Будь-яка людина, який планує ремонт, обов’язково запитає – може, встановити ванну/душову кабіну замість душової кабіни/ванни? І це неспроста, адже у будь-якого з двох перерахованих вище базових елементів сантехніки є свої переваги.

Якщо ми говоримо про ванні, то маємо наступні вигоди від її використання:

  • Ванна, будучи традиційним засобом для прийняття водних процедур, дозволяє людям розслабитися і відпочити. Тепла вода, морська сіль, лікувальні трави, піна і арома-масла зроблять цей процес ще більш приємним.Як правило, ці люди знають толк в задоволеннях;
  • У ванній зручно купати дітей, особливо, немовлят: весело, гігієнічно і безпечно;
  • Ванна – це ідеальний варіант водних процедур для тих, хто не може митися стоячи (інваліди, літні люди і т. д.);

Якщо ж мова йде про душовій кабіні, то наступні переваги:

  • Душова кабіна просто незамінна для тих, хто не може з ранку прокинутися без контрастного душу;
  • Економія води – це важливо для тих, у кого встановлені лічильники;
  • Щоб помитися в душовій кабіні, не треба витрачати дорогоцінний час на набір води
  • У деяких кабін є стілець, використання якого дозволяє митися сидячи;
  • Душовою бокс може володіти такими додатковими функціями, як тропічний дощ (імітація реального дощу);
  • Вертикальний гідромасаж – у ванній зазвичай доступний тільки горизонтальний масаж або масаж ніг;
  • Вбудований телефон – тепер ви завжди на зв’язку, просто підключіть голосний зв’язок;

Іншими словами, комбінований варіант стане незамінним для справжніх гурманів» — для тих, хто звик не відмовляти собі в задоволенні і воліє ранковий контрастний душ, який стане запорукою успішного і бадьорого дня, а також вечірню ванну з морською сіллю і великою кількістю піни, щоб позбутися втоми, негативу і емоцій минулого дня. Дозвольте собі трохи задоволення в таких базових поняттях, як водні процедури!

© 2015, domspline.com. Всі права захищені. Копіювання матеріалів сайту дозволено лише з письмового дозволу адміністратора сайту!

Короткий опис статті: ванна з душовою кабіною //Побутує думка, що всіх покупців сантехніки можна розділити на два табори: тих, хто віддає перевагу душові кабіни і тих, хто не може жити без ванни. У кожного з даних сантехнічних пристроїв є свої плюси і мінуси, а значить свої прихильники і супротивники, проте є і ті, хто не може визначитися з […] ,

Джерело: Ванна і душова кабіна 2 в 1 | Domspline.com

Також ви можете прочитати