Верстка html coding), Проекти будинків, котеджів. Будівництво будинків за технологією ІЗОДОМ.

02.07.2015

Будівництво котеджів за технологією ІЗОДОМ

Будівництво котеджів . будівництво заміських будинків ми ведемо не тільки в Підмосков’ї, але і в регіонах РФ. Консультуємо по СНД.

Наша компанія має всі необхідні документи Держбуду РФ. на будівництво житлових, адміністративних і службових будинків за монолітною технологією ІЗОДОМ до десяти поверхів заввишки .

Треба зауважити, що монолітні багатоповерхові будинки, які раніше були доступні тільки заможним клієнтам, тепер, з впровадженням системи ІЗОДОМ, отримують все більше поширення в силу їх чудових екологічних і експлуатаційних характеристик.

Житлові споруди, змонтовані нами і нашими партнерами в регіонах, експлуатуються вже кілька років в умовах різних кліматичних і сейсмонебезпечних зон від Калінінграда на заході Росії до Петропавловська-Камчатського на сході і від Салехарда на півночі до столиці Казахстану і міста Сочі на півдні.

Проекти котеджів, проекти будинків.

Проекти котеджів . проекти будинків, показані в каталозі разом з видами головних фасадів, поэтажными планами і короткої експлікацією.

Проекти котеджів . дач, заміських будинків для великих сімей і котеджів для кількох господарів — таунхаусів відібрані серед кращих робіт архітекторів Північної півкулі.

Їх головна особливість в продуманою і зручною організації внутрішнього простору, які перевірені багаторічним досвідом експлуатації в Канаді, Європі та Північній Америці.

Якщо у Вас вже є свої креслення будинку, то вони будуть розглянуті нашими фахівцями. Вони оцінять, чи може дана споруда бути реалізовано на основі модулів незнімної опалубки ІЗОДОМ.

У разі позитивного рішення, ми складемо кошторис, укладемо договір і виконаємо будівництво котеджу в найкоротші терміни.

Багаторічний досвід застосування незнімної опалубки цієї системи швидкого будівництва теплих будинків на практиці показав, що в даний час по тепловому комфорту і захисту від шуму їй немає рівних.

Якщо ж Ви хочете, мати ексклюзивний індивідуальний проект будинку або бажаєте внести суттєві зміни в креслення, з нашого каталогу, штатний архітектор до Ваших послуг. Фахівці компанії завжди готові відповісти на будь-які питання, проконсультувати Вас, надати технічні матеріали і назвати найближчий адреса готового або будівлі, що будується, щоб Ви могли переконатися у високій якості роботи і поставляються нами матеріалів.

117420 Москва, вул. Намьоткіна 21р Тел. (495) 542-4090, 718-4055, 108-8481. E-mail: ed@izodomstroy.ru

Короткий опис статті: кращі проекти будинків Верстка html coding) — Проекти будинків, котеджів. Будівництво будинків за технологією ІЗОДОМ.

Джерело: Верстка html coding) — Проекти будинків, котеджів. Будівництво будинків за технологією ІЗОДОМ.

Також ви можете прочитати