Виконавча документація по електромонтажних робіт: договір, кошторис, акт технічної готовності електромонтажу, акт здачі приймання робіт .

25.09.2015

Виконавча документація по електромонтажних робіт

Виконавча документація по електромонтажних робіт розробляється індивідуально на кожен об’єкт будівництва. Відповідно до ній виконуються всі електромонтажні роботи, а також монтується електротехнічне обладнання, автоматика, зв’язок та багато іншого.

До складу виконавчої документації по електромонтажу входить:

  • Договір на електромонтажні роботи
  • Кошторис на електромонтажні роботи
  • Комплект робочих креслень електротехнічної частини;
  • заводський Комплект документації;
  • Протоколи, журнали та акти по будівельним роботам і електромонтажу, включаючи акт здачі-приймання електромонтажних робіт

Договір на проведення електромонтажних робіт – це основний документ, який складається пунктів (обов’язки, умови, терміни), що виконуються в обов’язковому порядку виконавцем. Крім того, в цьому документі вказана і вартість усіх видів робіт по електромонтажу (додається складена кошторис).

Зазначимо, що терміни завершення і здача об’єкта, які прописані в даному договорі, обов’язково повинні бути дотримані. Замовник у кожному конкретному випадку покладається на складений договір, і якщо один із зазначених у ній пунктів не виконано, то він може ввести штрафні санкції. Штрафи також завжди прописуються в даному документі. Відзначимо, що головна умова для субпідрядника на виконання електромонтажних робіт – це наявність діючої ліцензії, яка підтверджує високий професійний рівень виконавців. Саме наявність договору на проведення електромонтажних робіт дозволить Замовнику бути впевненим у якості електромонтажу.

Як вже було зазначено вище, до складу виконавчої документації по електромонтажу входить комплект робочих креслень електротехнічної частини. В нього також включена технічна документація на внутрішні і зовнішні мережі, підстанції та інші пристрої електропостачання та освітлювального обладнання. Традиційно, при розробці робочих креслень електротехнічної частини, проект електромонтажу ґрунтується на комплектно-блоковому методі. Цей спосіб не вимагає при установці обладнання виконувати свердління, регулювання і різання. Ось чому, приймаючи робочу документацію, Замовник повинен завжди звертати увагу на те, чи враховані в ній вимоги індустріалізації і механізації монтажних робіт.

Акт виконаних електромонтажних робіт складається за обов’язкової участі спеціальної комісії, до складу якої входить авторський нагляд, технічний нагляд Замовника, генеральна підрядна організація, власник будівлі і особа, яка буде його експлуатувати.

До акта технічної готовності електромонтажних робіт додаються акти про виконані прихованих роботах, а також висновок лабораторії і всі відступи або зміни від проектної документації, які підписані технічним наглядом. Зазначимо, що акт виконаних електромонтажних робіт повинен відображати повну готовність виконаних робіт з монтажу до здачі в експлуатацію.

Якщо всі роботи, прописані в договорі, успішно закінчені, здійснюється здача і приймання робіт, на підставі якої оформляється акт здачі приймання електромонтажних робіт. Зазначимо, що при складанні цього документа, особливо для приймання в експлуатацію великих об’єктів, формується спеціальна робоча і державна комісія. Даний документ підписується за фактом виконання підрядником робіт, які вказані в договорі, та прийняття їх другою стороною (замовником). При підписанні акту здачі приймання, Замовник отримує повне право на володіння об’єктом.

Короткий опис статті: електромонтажні роботи це Виконавча документація на проведення електромонтажних робіт обов’язково повинна включати договір, кошторис, комплект робочих креслень та акт здачі приймання робіт. виконавча документація, договір, кошторис на електромонтажні роботи, акт технічної готовності електромонтажу, акт здачі приймання робіт

Джерело: Виконавча документація по електромонтажних робіт: договір, кошторис, акт технічної готовності електромонтажу, акт здачі приймання робіт | ЛигаСтрой

Також ви можете прочитати