Вимірювальний інструмент і прилади: лазерні, електронні та вимірювальні

23.09.2015

Вимірювальний інструмент

Вимірювальні інструменти незамінні пристосування на будівельному майданчику. Велика кількість різних пристроїв, які дозволяють перевірити якість проведених робіт, їх точність і безпомилковість, є в наборі кожного професіонала в будівельній середовищі. До них відносяться нівеліри, теодоліти, штативи, нутроміри, секундоміри, механічні лічильники, плити, реєстратори, рівні, калібри, вимірювальний головки, шаблони, рулетки, мікрометри, скоби і збільшувальне скло.

Нутрометры — це вимірювальної пристосування, призначене для контролю внутрішніх розмірів деталі. Ці характеристики визначаються за допомогою програми приладу до изминаемому об’єкту, причому чим більше ця поверхня і чим точніше її установка, тим якісніше результати вимірювання. Бувають індикаторні, цифрові, мікрометричні нутрометры.

Ще одним вимірювальний інструментом є механічний лічильник. Він буває різних видів в залежності від призначення. Це ревирсивный лічильник, лічильник обертів, лічильник довжини, лічильник ходів та інші. На відміну від електронних вимірювальний приладів механічні лічильники здатні працювати без електроенергії. Це безсумнівно перевага, так лічильники довжини зазвичай працюють за допомогою мірного колеса, переміщається по вимірювальної поверхні.

До електронними вимірювальний інструментів належать реєстратори. Вони виробляють запис вимірюваних параметрів в заданий час. Такі пристрої зазвичай змінюють зміна температури або тиску, а також змінюють значення величин і порівнює їх з накопиченими даними.

Для перевірки зовнішньої різьби використовуються спеціальні калібри. Вони призначені для визначення похибок на циліндричних і метричних поверхнях.

Шаблони використовуються для перевірки правильності виробленої зварювання. З допомогою таких шаблонів визначаються параметри якості стик і швів труб.

Рулетки і мікрометри — це спеціальні пристосування для вимірювання точної довжини. Механічна рулетка є найбільш поширеним інструментом. Також бувають електронні, цифрові рулетки, ПВХ рулетки і рулетки з магнітом. Мікрометри є більш точними вимірювальними інструментами. Вони бувають також цифрові і комбіновані.

Контрольно-вимірювальні інструменти найважливіші пристрою в наборі кожного будівельника. Без своєчасного визначення помилок і неточностей неможливо провести якісні роботи і домогтися потрібного результату. Тому важливо вибрати потрібну і якісну пристрій.

Підібрати і придбати необхідний вимірювальний інструмент за низькою ціною і в кредит Вам допоможуть фахівці компанії ПрофТехСнаб!

Короткий опис статті: вимірювальний інструмент Вимірювальний інструмент ціна від виробника, купити в ПрофТехСнаб. Безкоштовна доставка по Росії. Тел:8(800)775-40-55 Вимірювальний прилад, вимірювальне обладнання, вимірювальна техніка, будівельний рівень, магнітний рівень, цифровий рівень, лазерний рівень, рулетка далекомір, оптичний нівелір, цифровий нівелір лазерний нівелір, детектор вологості

Джерело: Вимірювальний інструмент і прилади: лазерні, електронні та вимірювальні інструменти ручні купити з доставкою та гарантією

Також ви можете прочитати