Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

06.10.2016

Виробники душових кабін та сантехніки

Timo

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Почнемо з лідера продажів і досить популярної марки – Timo. Цей фінський бренд з 2005 року завойовує все нові простори і знаходить покупців по всьому світу. Сантехніка цієї торгової марки має всі сертифікати якості, досить тривалу гарантію – 5 років і доступну ціну.

Але справа в тому, що ще 5-6 років тому можна було купити оригінальну кабінку, яка, починаючи від акрилового піддону, закінчуючи шлангом в душовій лійці, була зібрана у Фінляндії. На сьогоднішній день дана марка стала настільки затребувана і користується величезною популярністю, її виробничі потужності збільшилися мало не в 10 разів. Що не змогло не позначитися на якості. Дочірні підприємства були побудовані не на території Фінляндії, а в Гонконгу. Відповідно і якість комплектуючих деталей стало набагато нижче і не настільки довговічна.

Відгуки про цю сантехніці досить різноманітні. Велика частина покупців задоволена своїми душовими кабінами, ціна на які коливається від 13 до 70 тисяч рублів. Але є ті, хто скаржиться на неякісні комплектуючі, такі як душові лійки, змішувачі, якість акрилу в піддоні. Але в цілому, це єдина марка, яка вже кілька років зберігає лідируючі позиції на вітчизняному ринку.

IDO Showerama

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Тепер перейдемо до ще одного фінському виробникові — IDO Showerama. Дана марка також позиціонує себе як одна з найкращих і якісних. Якщо судити по ціннику невеликих кутових боксів – від 62 до 80 тисяч рублів, то так воно і повинно бути. А як же йдуть справи насправді&

Судячи з відгуків і описами сантехніки даного бренду, зроблена вона на совість. Немає дешевих і одноразових комплектуючих, всі конструкції душових кабін ретельно продумані і не потребують додаткових агпрейдах (силікон, заміна пластикових лійок тощо) Але є одне але. Рано чи пізно навіть самі якісні речі ламаються або зношуються.

Судячи з відгуків, дістати оригінальні комплектуючі для душових кабін IDO Showerama дуже складно, та і вартість їх окремо вражає. Так що і не знаю, як висловити своє ставлення до даного бренду. Начебто якість і оригінальність присутні, але ціна на дану сантехніку зашкалює. Я б віддала перевагу більш доступну і демократичну за ціною кабіну, наприклад Timo або Luxus.

Luxus

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Дуже часто згадується інформація про те, що такі комплектуючі як лійки, змішувачі, шланги зроблені в Китаї.

Вартість кутових кабін і душових боксів варіюється від 15 до 70 тисяч рублів. Але як не дивно, китайські запчастини ніяк не впливають на популярність і затребуваність даного бренду. Якщо вірити відгукам, то кабіни якісні, красиві і досить зносостійкі. Це одна з найпопулярніших і придбаних марок сантехніки. Я з цими відгуками повністю згодна.

River

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Четвертий виробник, який користується популярністю у вітчизняних споживачів. Ну що ж, ці кабіни китайського виробництва сміливо можна назвати найбільш доступним і демократичною за ціною брендом. Вартість цих чудових китайських виробів варіюється від 4 до 72 тисяч рублів. Страшно собі уявити, що собою являє кабінка за 4 тисячі рублів. До речі, моделі поділяються за назвами річок — Дон, Волга, Десна.

Але як не дивно, ця сантехніка користується популярністю. Недорогі і практично порожні кабінки цієї марки (без масажерів, радіо, даху з тропічним душем і інших принад релаксу) люди із задоволенням купують на дачі, гуртожитку або старі заміські будинки.

Кожен розуміє, що розраховувати на високу якість і довговічність даної сантехніки, ціновий діапазон якої коливається від 4 до 10 тисяч, не варто. Більш дорогі моделі укомплектовані краще, але все одно, кількість не надто втішних відгуків про цій марці просто вражає.

Niagarа

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Також варто включити в наш огляд ще одного китайського виробника — Ніагара. Дана компанія (так написано на багатьох сайтах) вже протягом 7 років поставляє продукцію в Європу і США.

На російському ринку кабінки даного бренду з’явилися не так давно і вже встигли увійти в топ самої продукції, що купується.

Ну що ж, відгуки про цю сантехніці вельми різноманітні. Хтось буквально ридає про даремно витрачені гроші, хтось дуже задоволений своїм боксом, а хтось дає цінні поради про те, як користуватися цією сантехнікою. Єдине, в чому всі відгуки збігаються, це в тому, що якість пластика і комплектуючих у кабін даної марки, огидне. Ціни кабінок варіюються від 7 до 70 тисяч. Але деякі власники даної сантехніки нарікають на те, що не придбали за аналогічну ціну кабінку від іншого виробника, наприклад, Luxus.

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Також в наш огляд обов’язково потрібно включити китайський бренд Ammari. Кабінки цього виробника також мають досить широку цінову лінійку: від 10 до 40 тисяч рублів. Також приваблює покупців не тільки доступна ціна, але і довготривала гарантія – 5 років.

Що стосується якості даної сантехніки, то у відгуках можна знайти інформацію про те, що комплектуючі (душ-лійку) потрібно відразу ж замінити. В основному кабіни не мають ніяких нарікань. Можна знайти безліч позитивних відгуків про незвичайному дизайні даних душових боксів.

Appollo

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Китайська компанія Appollo також відома на російському ринку досить якісною і доступною за ціною продукцією. Душові кабіни даного бренду виробляються в Китаї, але дизайн сантехніки розробляється в Італії. Завдяки цьому, вироби цієї марки ефектно виділяються своїм дизайном і оформленням. Але красива обгортка – це не найголовніше.

Судячи з відгуків, кабіни повністю виправдовують свою вартість. Багато відзначають чудову якість акрилу, високу зносостійкість всіх деталей. Але ось збирати агрегати самостійно багато хто власники цих душових кабін не рекомендують. Бо інструкція не зрозуміла і часто виникають проблеми з герметизацією душових боксів.

Також я знайшла кілька відгуків про те, що електроніка в кабінках Appollo дуже швидко перегорає. Вартість душових боксів варіюється від 11 до 130 тисяч рублів. Багато хто відзначає, що ця китайська сантехніка має занадто завищені ціни. Я з цим згодна.

CRW

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Тепер прийшла черга дізнатися про таке популярному виробника душових кабін. Це німецька компанія CRW. Цінники на схову даного виробника вражають – від 40 до 150 тисяч рублів.

Компанія CRW є одним з найбільш популярних виробників сантехніки в Європі. Судячи з якості і високої популярності їх продукції, отриманий такий високий статус не дарма.

Душові кабіни цього бренду не можна назвати звичайними, при виробництві використовуються тільки оригінальні та зносостійкі німецькі комплектуючі. Також виробник запевняє, що всі металеві деталі кабіни виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Судячи за ціною, так воно і є. Як не дивно, але реальних відгуків від власників про сантехніці я не знайшла. Буває і таке. Повіримо виробнику на слово.

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Тепер повернемося до більш доступною за ціною сантехніці. Душові кабіни від китайської компанії Nautico також зайняли свою нішу на російському ринку. Судячи з цінами – від 11 до 63 тисяч рублів, кожен може вибрати для себе річ по кишені. Але, як всі розуміють, що не варто очікувати від дешевої кабінки високої якості і довготривалої роботи без поломок.

Судячи з відгуків, дешеві моделі кабін оснащені досить кволими комплектуючими. Більш дорогі моделі боксів марки Nautico виготовлені більш якісно і відгуки про них цілком пристойні, без невдоволення.

Am.Pm

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Також в нашому огляді варто відзначити компанію Am.Pm. Це німецька компанія, яка виробляє не тільки душові кабіни, але і безліч іншої сантехніки. Ну що ж, відразу видно європейський бренд – цінники не радують середньостатистичного споживача.

Відкриті кабінки (без даху та інших примочок) коштують від 12 до 30 тисяч, закриті – від 30 і до нескінченності.

Мені, наприклад, важко уявити, чим повинна бути оснащена кабіна, і з яких матеріалів вона виконана, якщо її вартість перевищує 900 тисяч рублів.

найцікавіше, що відгуки про кабінці цього бренду, вартість якої становить 48 тисяч рублів, дуже негативні. Практично всі власники вказують на завищену вартість і низька якість деталей і комплектуючих. Доведеться повірити людям.

Golf

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Також в нашому огляді варто відзначити спільного китайсько-італійського виробника Golf. Ціни на душові кабіни даної марки вельми різноманітні – від 20 до 100 тисяч рублів.

В оглядах виробник запевняє, що всі деталі кабін мають сертифікат якості і служать довго. Судячи з відгуків, кабіни виготовлені з якісних матеріалів і легко збираються самостійно. Також відзначено високу якість комплектуючих: змішувача для умивальника, душової лійки. Практично всі власники душових боксів відзначили, що дана сантехніка повністю відповідає своїй ціні.

Leader D

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Також в наш огляд я включу китайського виробника сантехніки і душових кабін Leader D. Ціна кутових кабін та боксів цілком доступна – від 11 до 32 тисяч рублів.

Судячи з численних відгуків, очікувати від даної сантехніки дива не варто. Практично всі відзначають низьку якість виготовлення.

Також багато нарікають на те, що ці не дорогі кабінки ніяк не відповідають своїй ціні. Судячи з цих коментарів їх потрібно роздавати безкоштовно і ще доплачувати людям за експлуатацію. Як розумію, низька ціна – це єдина перевага даних кабін.

Serena

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Роблячи огляд найбільш популярних виробників, я не могла обійти стороною компанію Serena, яка випускає сантехніку економ-класу. Ціна кутових кабін і душових боксів коливається від 7 до 28 тисяч рублів.

Компанія виробник заявляє про високу якість кожної деталі, неперевершеному дизайні і зручності. Цінник радує, а що ж нам повідають відгуки власників.

В принципі, нічого страшного у відгуках власників китайських кабінок я не знайшла. Практично всі задоволені співвідношенням ціна-якість. Ще багато відзначають цілком гідний дизайн та оформлення сантехніки.

Правда, як завжди, є скарги на дешеві змішувачі та душові лійки, які відразу ж приходять в непридатність. Як я зрозуміла, це біда всіх китайських кабінок без винятку. Ну не можуть люди створити ідеальну річ за доступну ціну.

Wasserfalle

Виробники душових кабін та сантехніки, відгуки, якість, ціни .

Ну і завершимо наш огляд останнім, популярним виробником душових кабін – німецькою компанією Wasserfalle. Компанія виробляє відкриті і закриті моделі кабін, ціна на які коливається від 20 до 70 тисяч рублів.

Судячи з інформації на офіційному сайті, всі деталі та комплектуючі кабін виробляють тільки в Німеччині, у відповідності з європейськими стандартами якості. Якщо судити за ціною, то так воно і є.

А ось у відгуках я прочитала, що не все так райдужно. Деякі власники нібито німецьких кабін пишуть про те, що частина деталей і сантехніка китайська і не відповідає заявленій якості.

Також я знайшла інформацію про те, що збирати бокс досить складно із-за невідповідності деяких деталей і роз’ємів. Прикро придбати за таку ціну явну підробку. Краще вже віддати перевагу більш дешевим китайським кабінах, які мають одні позитивні відгуки.

Ну що ж, огляд виробників закінчений. Якщо власники душових кабін не згодні з моєю думкою, то милості прошу поділитися своїми враженнями про сантехніці. А раптом я помиляюся…

Короткий опис статті: душові кабіни китай Загальна стаття, в якій ми постаралися оглянути виробників душових кабін, щоб

Джерело: Виробники душових кабін та сантехніки — відгуки, якість, ціни | Shower-info.ru

Також ви можете прочитати