Виставка красиві деревяні будинки проекти, інтерєри деревяних

02.07.2015

2-я Міжнародна архітектурно-будівельна виставка «Красиві Будинки»


26-29 жовтня 2011 року пройшла 2-я Міжнародна архітектурно-будівельна виставка з назвою «Гарні Будинки». Проходила вона в МВЦ «Крокус Експо».

Будівництво і дизайн сучасних будинків починаються з розробки архітектурного проекту, який розробляється і обговорюється професіоналами і тільки після прийняття і втілення рішень виходять по-справжньому красиві міські квартири або заміські дерев’яні та цегляні будинки. Тому Російський архітектурний салон, організаторами якого були ІД «Красиві Будинки» і союз архітекторів Росії, зібрав зі всіх регіонів Росії кращих архітекторів і фахівців в області дизайну інтер’єрів малоповерхового і котеджного будівництва.

Також на виставці була порушена тема екології і представлена експозиція Красиві Дерев’яні Будинки, проекти яких по конструкції і використовуваних будівельних матеріалів відрізнялися екологічністю. Були представлені проекти нових будинків і новітні проекти російських печей ідеально підходять по екологічному рішенням.

Самостійна експозиція «Салон інтер’єрів» показала гостям новітні проекти в цій галузі і не тільки. Були представлені матеріали для дизайн-обробки для житлової середовища і декору. Були широко представлені вбудовувані електричні каміни. службовці і декором, і опалювальним об’єктом.


З усієї Росії зібралися показати свої кращі роботи, дизайн-студії, майстерні проектів, архітектурні бюро. Був проведений огляд-конкурс, а після вручені нагороди і премія в галузі будівництва котеджних малоповерхових будинків. Відвідувачі могли наочно представити вже реалізовані проекти, роботи, тенденції і новинки в інтер’єрі, ландшафтному дизайні, архітектурі і нових технологіях.

Короткий опис статті: красиві будинки проекти В Москві пройшла виставка красиві дерев’яні будинки, де були представлені сучасні та класичні проекти дерев’яних будинків, а також різні варіанти проекти російських печей,вбудовані електричні каміни,альтанки для дачі з барбекю,гарні дерев’яні будинки проекти,інтер’єри дерев’яних будинків

Джерело: Виставка красиві дерев’яні будинки проекти, інтер’єри дерев’яних будинків, проекти російських печей, вбудовані електричні каміни, альтанки для дачі з барбекю

Також ви можете прочитати