Водометні насадки. Продаж і доставка водометів.

12.09.2015

Водометні насадки

Наш магазин є офіційним дилером в Росії і займається продажем водометних насадок Outboard Jets для підвісних човнових моторів!

Водометні насадки. Продаж і доставка водометів.

Крім човнових моторів з гвинтовою тягою тепер Ви можете у Нас придбати водометну насадку — двигун на реактивній тязі .

Компанія Outboard Jets працює в галузі створення водометів для підвісних моторів вже більше 40 років. Виправдовуючи свій девіз — Make Every River Longer. компанія Outboard Jets дійсно робить річки ширше і довше, розширюючи можливості штатних човнових моторів з гвинтовою тягою, і дозволяючи човні переміщатися по мілководдю на водометній тязі з використанням водометних приставок.

Равлик, а саме так часто називають водометну насадку (водометну приставку). встановлюється на штатний підвісний мотор шляхом нескладної переробки, яку здатний здійснити новачок за пару годин. При переробці підвісного мотора потрібно, діючи за інструкцією, замінити на равлика редуктор і гвинт. При цьому ніякі функціональні особливості мотора не втрачаються, і Ви зможете здійснити зворотню заміну равлики на редуктор з гребним гвинтом .

Равлики Outboard Jets виготовлені з алюмінію і нержавіючої сталі з покриттям високоякісної емаллю. З насадкою поставляються всі необхідні деталі і детальна інструкція по збірці.

У нас Ви також можете придбати запчастини та аксесуари для водометів .

Ми здійснюємо продаж і доставку водометів Outboard Jets у всі регіони Російської Федерації і ближнього зарубіжжя, доставка по Москві — безкоштовно!

ДЛЯ ВОДОМЕТІВ, ЗАЗНАЧЕНИХ У ТАБЛИЦІ ЧЕРВОНИМ КОЛЬОРОМ — БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ. ТАКОЖ МОЖЛИВИЙ САМОВИВІЗ ЗІ СКЛАДУ! У нас Ви можете купити водометні насадки Outboard Jets для різних марок і моделей підвісних моторів:

Короткий опис статті: насадок Водометні насадки. Наш магазин є офіційним дилером і займається продажем водометних насадок для підвісних човнових моторів Outboard Jets в Росії! У нас Ви можете купити водометну насадку з доставкою по Росії та СНД (по Москві — безкоштовно). водометні насадки магазин офіційний дилер продаж водометній насадки для підвісних човнових моторів outboard jets Москва Росія купити водометну насадку доставкою СНД по Москві безкоштовно низькі ціни водометная приставка

Джерело: Водометні насадки. Продаж і доставка водометів.

Також ви можете прочитати