Як отримати дозвіл на будівництво житлового будинку, приватного будинку або обєкта, оформлення і видача (отримання) дозволу на будівництво, «ІНДЕКС.

26.08.2015

Дозвіл на будівництво

приватним та Юридичним особам для початку будівельних робіт необхідно отримання відповідного дозволу. Основним документом, що регламентує питання, що стосуються видачі дозволу, є Містобудівна кодекс РФ. Згідно Кодексу, дозвіл на будівництво об’єкта — це документ, що визначає відповідність пакету проектної документації вимогам містобудівного плану ділянки землі або проектом планування території та проекту її межування (будівництво/реконструкція об’єктів лінійного типу), та дає право забудовнику проводити будівельні роботи та реконструкцію. Виконуючи функцію технічного замовника, Експертний центр «ІНДЕКС» надає послугу отримання дозволу на будівництво.

Дозвіл на будівництво приватного житлового будинку

Видача дозволу на будівництво здійснюється органом місцевого самоврядування за місцем знаходження ділянки землі, де передбачається будівництво будинку, для р. Москви — це Мосгосстройнадзор. Порядок оформлення дозволу затверджений урядовою постановою №145-ПП від 17.04.2012.

Щоб отримати дозвіл на будівництво об’єкта індивідуального житлового будівництва, заявнику необхідно надати:

  1. Заяву та паспорт.
  2. Документи, що встановлюють право на земельну ділянку, де планується будівництво приватного будинку.
  3. Містобудівний план земельної ділянки.
  4. Схему планувальної організації ділянки землі із зазначенням розташування об’єкта індивідуального житлового будівництва.

Загальний строк надання адміністративної послуги з оформлення дозволу на будівництво не може становити більш як 10 днів з дня, наступного за днем подання заяви. Державна послуга дозволяє отримати дозвіл безкоштовно.

Дозвіл на реконструкцію об’єкта

Процедура отримання дозволу на реконструкцію об’єкта капітального будівництва виконується в тому ж порядку, що і отримання дозволу на будівництво житлового будинку. Крім перерахованих документів, заявник або його уповноважений представник повинен надати:

  1. реквізити проекту планування території та проекту її межування (для лінійного об’єкта);
  2. матеріали, які містить проектна документація;
  3. позитивний висновок за результатами експертизи проектної документації (згідно з ГРК);
  4. копію свідоцтва про акредитацію юридичні особи-представника недержавної експертизи, яка видала позитивний висновок щодо проектної документації, якщо таке представлено;
  5. дозвіл на відхилення від допустимих параметрів при будівництві, реконструкції (якщо таке було надано забудовникові);
  6. у разі реконструкції — згода кожного власника.

Як отримати дозвіл на будівництво?

Отримати дозвіл на будівництво будинку буде більш важко, якщо будівельні роботи зачіпають охоронювані природні території та об’єкти культурної спадщини. Крім того, істотно ускладнити цю процедуру можуть недоліки в самому проекті. ТОВ «Експертний центр «Індекс» надасть сприяння в отриманні дозволу на будівництво будинку чи його реконструкцію.

Ми також здійснюємо проектування будівель і споруд, експертизу проектної документації, виконаної іншими організаціями. Отримання дозвільної документації фахівцями нашого центру завжди мало позитивний результат, чи це дозвіл на будівництво приватного будинку або на будівництво, реконструкцію, перепланування житлового комплексу, адміністративного будинку, торгового центру, бізнес-центру. Центр судових і недержавних експертиз «Індекс» також надає інші послуги, які допоможуть вам довести будівництво об’єкта до кінця з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами і бути впевненими у якості робіт.

Виступаючи від імені забудовника — приватного або юридичної особи — ми допоможемо підготувати необхідний для отримання дозволу на будівництво будинку та інших об’єктів пакет документів, внесемо при необхідності правки в проектну документацію і забезпечимо подачу заяви відповідальний за видачу дозволу орган згідно з частинами 5 та 6 статті 51 ГРК РФ. Також при зверненні до нас ви можете розраховувати на компетентну консультацію з питань отримання дозволу на будівництво приватного будинку.

Короткий опис статті: будівництво приватного будинку Експертний центр «ІНДЕКС» надає послуги з отримання дозволів на будівництво житлового приватного будинку, будівництва об’єкта, консультації в оформленні та видачі дозволу на будівництво і багато іншого. як отримати дозвіл на будівництво приватного житлового будинку об’єкта оформлення видача отримання

Джерело: Як отримати дозвіл на будівництво житлового будинку, приватного будинку або об’єкта, оформлення і видача (отримання) дозволу на будівництво — «ІНДЕКС»

Також ви можете прочитати