Як отримати ліцензію на електромонтажні роботи

21.09.2015

Як отримати ліцензію на електромонтажні роботи

Як отримати ліцензію на електромонтажні роботи
У відповідності з Федеральним законом №80 ФЗ «ПРО внесенні змін у Федеральний закон про ліцензування окремих видів діяльності» від 02.07.2005 обов’язкове ліцензування електромонтажних і пусконалагоджувальних робіт було скасовано.

Згідно з цим законом з 1 січня 2010 року електромонтажні роботи не відносяться до виду діяльності, що підлягає ліцензуванню, а видача нових ліцензій і продовження старих повністю були припинені з листопада 2008 року та березня 2009 року відповідно.

З моменту законодавчого скасування ліцензування у цій області багато організації замість звичної ліцензії отримували атестат компетентності – дозвільний документ, отримання якого носить добровільний характер.

Наявність атестата компетентності має своєю метою підтвердити кваліфікацію компанії, що надає послуги електромонтажних робіт, свідчить про рівень професійної підготовки фахівців і відображає серйозність ставлення керівництва компанії до питань якості надаваних послуг.

Крім того, наявність атестата компетентності є вагомим плюсом для компанії при участі її у конкурсах і тендерах на проведення електромонтажних робіт. Подібний документ може отримати компанія будь-якої організаційно-правової форми, форми власності та з будь-якою часткою іноземного капіталу.

На сьогоднішній день законодавчо визначено, що неодмінною умовою роботи організацій у сфері будівництва (а електромонтажні роботи нерозривно пов’язані з процесом зведення і реконструкції будівель і споруд) є наявність будівельних допусків.

мається на Увазі, що організації, які раніше отримували ліцензії на проведення електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт і продовжують діяльність в цьому напрямку, тепер повинні об’єднатися і отримати статус СРО (саморегулівних організацій) будівельників.

Таким чином, з 1 січня 2010 року будь-яка організація може здійснювати діяльність у будівельній сфері лише за умови вступу до СРО та наявності відповідних будівельних допусків СРО.

Ця вимога поширюється на участь у капітальному будівництві, т.тобто на ті види робіт, які впливають на безпеку знову споруджуваних об’єктів. Дане положення не поширюється на виконання ремонтних та експлуатаційних робіт.

Якщо Ви живете в Москві або Санкт-Петербурзі (а також в їх областях та деяких інших регіонах — див. список у формі заявки) і хочете звернутися з яким-небудь питанням до юриста або адвоката, то у Вас є можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію .

Для цього потрібно або заповнити і відправити знаходиться нижче форму заявки на консультацію або (для тих, хто є жителем Москви або Санкт-Петербурга) просто зателефонувати за безкоштовним телефоном юридичної допомоги в Москві: (499) 703-15-39 або в Санкт-Петербурзі: (812) 309-86-84

Короткий опис статті: ліцензія електромонтажні роботи Безкоштовна юридична консультація від професійних юристів та адвокатів юридична консультація безкоштовно

Джерело: Як отримати ліцензію на електромонтажні роботи

Також ви можете прочитати