Як укладати волосся дифузором, Happy Woman

27.07.2015

Як укладати волосся дифузором

Що таке дифузор? Це спеціальна насадка для фена, у вигляді «пальчиків», яку ви бачите не картинці. З допомогою дифузора можна робити різні зачіски. Сушка волосся з використанням фена займає набагато менше часу і практично не травмує їх, за рахунок рівномірного розподілення повітря. Без сумніву, самий популярний спосіб використання дифузора — це створення зачісок з ефектом об’ємних завиваються волосся, завивка дифузором. Укладання дифузором ідеально підходить для довгого волосся (як визначити довжину волосся ).

Існує багато способів, які дозволять вам створити кучері за допомогою фена з дифузором. Я розповім про один з них.

до Речі, можна створювати ефектні кучері використовуючи завивку волосся праскою .

Отже, для укладання волосся дифузором. вам знадобляться: рушник, шампунь і кондиціонер для волосся, мус або гель для укладання, лак для волосся, і, зрозуміло, фен з дифузором.

Вимийте волосся, і просушіть їх рушником. Потім на всю довжину волосся рівномірно нанесіть невелику кількість мусу або гелю.

Нахиліть голову на бік або вперед, як вам зручніше, розташуйте фен з дифузором під кутом 90 градусів до волосся. Потім підводите фен до голови так, щоб волосся як би «накрутились» на виступи дифузора. Увімкніть фен, та починайте сушити волосся. Коли волосся майже висохне, нанесіть на деякі пасма ще трохи мусу або гелю для укладання, і повторіть процедуру.

В кінці укладіть волосся руками, і закріпіть результат лаком. Зачіска готова!

Цей спосіб укладання волосся дифузором ви можете подивитися на відео (англійською мовою, але все зрозуміло без перекладу).

Як ви бачите, укладка волосся дифузором це дуже проста справа, доступне всім. З допомогою фена можна отримати красиві кучері і об’ємну зачіску.

Короткий опис статті: насадок Як правильно використовувати дифузор для укладання волосся. Створення зачіски за допомогою дифузора. Завивка волосся дифузором.

Джерело: Як укладати волосся дифузором — Happy Woman

Також ви можете прочитати