Як вибирати душові кабіни відгуки форум прочитати

23.09.2015

Як вибирати душові кабіни відгуки форум

Після важкого трудового дня можна просто прийняти душ стоячи у ванній, а за бажанням ванну можна замінити на душову кабінку. Представлений асортимент душових кабінок просто величезний. Всі моделі не тільки різні за розмірами, але і по виконуваних функцій. Кожні покупець запитує. «як вибирати душові кабіни», — відгуки, форум, рекомендації — ось найкращий помічник у цьому питанні.

найпростіший і дешевший варіант це душовий куток. Складається така модель із звичайного піддону і стінок, на яких плавно переміщаються скляні дверки. Ці моделі призначені для установки у ванній кімнаті в кутку і кріпляться безпосередньо до самої стіни.

Більш солідні варіанти передбачають у своїй конструкції наявність стінок і даху. такі моделі мають не тільки чудовий дизайн, але і значна кількість різних додаткових функцій. Двері і стінки таких моделей виготовляють зі скла (ударостійкого загартованого) або акрилу. Моделі зі скляними дверима коштують істотно дорожче, але і виглядають вони, звичайно, богаче.

Для душових кабінок використовують піддони з металу, кераміки, чавуну і акрилу. Перевага чавунних піддонів це міцність і надійність, але разом з тим вони довго нагріваються. Металеві також надійні і міцні, але при попаданні на них води видають дзвони. Піддони, виготовлені з металу, володіють міцністю і довговічністю, і при цьому швидко нагрівається.

Free Експерт Повідомлення: 284 Зареєстрований:

18 вер 2011, 03:07 Готівки на руках:

-165.66 Як вибирати душові кабіни відгуки форум прочитати

Короткий опис статті: душова кабіна з сауною Форум, відгуки про вибір душових кабін, душові кабіни відгуки форум

Джерело: Як вибирати душові кабіни відгуки форум прочитати

Також ви можете прочитати