ЯК зробити проект свого будинку самому. проект будинку, зроби сам.

12.10.2015

Порада 4: Недорогі проекти будинків з газобетону і піноблоку

Структура і склад матеріалів

І піноблоки, і газобетон є штучними будівельними матеріалами з пористою структурою. При цьому піноблоки, на відміну від газобетону, мають закриті пори. Це дозволяє матеріалу не тонути у воді, мати відмінні тепло — і звукоізоляційні властивості. Що стосується газобетону, то матеріал не слід застосовувати для будівництва фундаменту, а проект споруди з цього матеріалу повинен обов’язково передбачати якісну зовнішню обробку. Річ у тім, що газобетон має дрібні тріщинки і тому має більш низькими звукоізоляційними властивостями і не може підтримувати в приміщенні постійну вологість.

На відміну від дерева штучного матеріалу не страшний будинковий грибок або цвіль. Це позитивна якість особливо відзначають власники заміських будинків, бань та інших будівель, часто зводяться з дерева.

У процесі виробництва ніздрюватих бетонів використовуються натуральні матеріали: вода, цемент, вапно, пісок, піна, алюмінієва пудра, завдяки чому піноблоки, як і газобетон, є екологічно чистими будівельними матеріалами. Крім того, блоки легко обробляти, що дозволяє значно економити і не закуповувати зайвий матеріал. Зверніть увагу, що і піноблоки, і газобетон відрізняються однорідністю, тому їх можна різати і укладати будь-якій зручній стороною. Головний висновок у тому, що зводити будинки з піноблоків та газобетону не тільки легко і зручно, а й економічно.

Якщо говорити про виготовлення матеріалів, здійснювати піноблок не складно, що дає йому конкурентну перевагу за ціною і робить більш затребуваним на ринку. При цьому з-за простого способу виробництва пінобетон є головним претендентом на підробку. Вироблений кустарним методом матеріал втрачає всі свої основні властивості і стає менш придатним для будівництва. А ось газобетон виробляють автоклавним методом, який є більш витратним, і тому матеріал коштує дорожче.

Будувати з блоків дуже економічно, і сама будівля не вимагає додаткового догляду.

Варто відзначити, що, не дивлячись на значний розмір, і пінобетон, і газоблоки завдяки пористій структурі досить легкі, тому будівельні роботи можна виконувати самостійно, без залучення додаткових помічників. Ще однією перевагою будівельних блоків є їх різноманітність і великий вибір для зовнішніх і внутрішніх будівельних робіт.

Що стосується очевидних мінусів матеріалів, то тут потрібно відзначити наступне: всі свої недоліки будівельні блоки повною мірою переносять на всю конструкцію. Тому слід враховувати, по-перше, те, що матеріал є крихким. По-друге, пінобетон не пропускає повітря. Тому заміський будинок саме з пінобетону може не підійти мешканцям з легеневими захворюваннями. По-третє, при сильній пожежі піноблоки добре горять. І, по-четверте, до складу газобетону входить вапно, яка викликає корозію металу.

Будівництво з ніздрюватих бетонів

Будівля, зведена з газоблоків, відрізняється пожежобезпечністю, відмінною теплоізоляцією, довговічністю і економією. Фахівці відзначають, що газоблоки практично поєднали в собі всі кращі якості дерева і каменю – головних будівельних матеріалів, які, на жаль, є не такими доступними, як ніздрюваті бетони. Слід також зазначити, що матеріали відмінно зберігають у приміщенні комфортну для проживання атмосферу. Комірчасті бетони чудово поєднуються з різними покрівельними матеріалами, а також з будь-якими утеплювачами.

Побудувати будь котедж з блоків – справа не складне, адже блоковий матеріал легко можна різати, свердлити і фрезерувати. При цьому будівництво може включати різноманітні арки, фронтони та інші фігурні елементи. Недорогий будинок, зведений з піноблоків, може стати відмінним варіантом як літнього заміського котеджу, так і повноцінного будинку, де можна проживати цілий рік. Хороші теплоізоляційні властивості, якими володіє піноблок, роблять його відмінним матеріалом для будівництва лазні.

Лазня з піноблоків нічим не відрізняється від будови з дерева. При цьому робота не вимагає нічого особливого і може бути виконана навіть новачком. Все, що потрібно – це знайти потрібний проект лазні або завантажити безкоштовний проект з інтернету. При бажанні можна придбати зразок проекту, звернувшись у відповідну проектну службу. Коли готовий проект виявиться у вас на руках, все, що потрібно — це купити всі необхідні будівельні матеріали — піноблоки або газобетон та інші комплектуючі — і приступати до будівництва.

Будівельні блоки слід вибирати якісні. Краще всього купувати піноблоки у виробника або, якщо немає такої можливості, через перевірений будівельний магазин. Властивості ніздрюватих бетонів дозволяють дуже зручно і просто розмістити всі комунікації. Головне тут — правильно скласти план розташування комунікацій і нічого не упустити.

Фахівці рекомендують армувати кожні кілька рядів блоків спеціальною сіткою, щоб кладка виходила більш міцною.

Завдяки сучасним штучним матеріалам стало можливо побудувати якісний будинок швидко та недорого. Будівництво з блоків є гарним бюджетним варіантом, і тому матеріал часто застосовується для заміського будівництва, а також для будівництва лазень і саун. Блоків з пінобетону і газоблоків можна легко надати потрібну форму. Матеріал не вимагає великих витрат розчину або клею, відрізняється хорошими звукоізоляційними властивостями, чудово утримує тепло і завдяки малій вазі не обтяжує стіни будівлі. Проект будинку з піноблоку можна побудувати в стислі терміни. Екологічно чисті будівельні матеріали, газобетон і піноблоки є найбільш популярними матеріалами сучасного малоповерхового будівництва.

Короткий опис статті: купити проект будинку Як зробити будинок. Проектування будинку – робота непроста, вимагає деяких знань і умінь. Зробити проект свого будинку самому можна, але для цього потрібно врахувати безліч чинників – від геологічних особливостей земельної ділянки, де буде будуватися будинок, до планування всіх комунікацій. будинок, ділянка, проект, проектування, як побудувати проект, як зробити проект будинку, як зробити проект будинку, проект дома самому, як зробити проект, зробити проект будинку, як побудувати будинок проекти, як зробити план будинку, як зробити будинок, зробити проект, проектування будинку самостійно розрахувати проект будинку, проект дома самостійно, проектування будинків самостійно, проектування будинку, як створити проект будинку

Джерело: ЯК зробити проект свого будинку самому :: проект будинку, зроби сам :: Дизайн квартири :: KakProsto.ua: як просто зробити все

Також ви можете прочитати