Якого розміру душову кабіну вибрати? Популярні розміри душових кабін.

25.09.2015

Якого розміру душову кабіну вибрати?

Численні магазини, салони та інтернет-магазини пропонують велику кількість найрізноманітніших моделей душових кабін. Вони відрізняються один від одного кольором, формою, розміром, функціональністю. Дуже часто головним критерієм вибору душової кабіни є її розмір .

Адже досі більшість ванних кімнат мають маленькі розміри, і не кожна душова кабіна може бути встановлена в малогабаритній ванній кімнаті. У цьому випадку варто звернути увагу на компактні душові кабіни .

Розміри душових кабін

  • Мінімальна ширина душових кабін – 75 см (75 см буває тільки в асиметричних кабін).
  • Мінімальна довжина душових кабін – 80 див.
  • Максимальна довжина душової кабіни – до 180 см
  • Максимальна довжина душового куточка – 110 див.
  • Мінімальна висота душової кабіни — 198 див.
  • Мінімальна висота душової шторки або душового куточка — 190 див.
  • Максимальна висота душової кабіни — до 230 див.
  • Максимальна висота душової шторки або душового куточка — 200 див.

Якого розміру душову кабіну вибрати? Популярні розміри душових кабін.

Щоб зробити правильний вибір розміру душової кабіни краще розібратися з основними розмірами і типами душових кабін.

Найбільшим попитом користуються душові кабіни, які однією або двома стінками прилягають до стін ванної кімнати. Це пристінні, нішеві і кутові душові кабіни. Якщо говорити про форму кабіни, найпопулярнішою є квадратна форма кабіни. Втім, основа кабіни може бути напівкруглим, в чверть кола, прямокутним, п’ятикутним, шестикутним — практично, яким завгодно.

Від розміру підстави залежить ступінь просторості душової кабіни, можливість багатого оснащення і, звичайно ж, ціна. Розглянемо детальніше основні розміри душових кабін:

Душова кабіна 80х80

Якого розміру душову кабіну вибрати? Популярні розміри душових кабін.
Душові кабіни 80 см на 80 см є найбільш популярними й затребуваними в нашій країні. Ця потреба визначається, в першу чергу, розмірами ванних кімнат в більшості житлових будинків. Якщо ви зібралися міняти ванну шириною 70×80 см, кращим варіантом буде як раз така душова кабіна.

Кабіна цього розміру, займає у ванній в два рази менше місця, ніж стандартна ванна. Тобто, у вас з’являється простір для пральної машини, умивальника або меблів.

Такі кабіни зазвичай мають квадратну форму або в чверть кола. Як правило, такі кабіни в своєму оснащенні мають тільки найнеобхідніше, і відносяться до економ-класу. У кабінах цього розміру зазвичай продумана компонування, тому користуватися ними зручно незважаючи на невеликий розмір.

Душова кабіна 90х90

Якого розміру душову кабіну вибрати? Популярні розміри душових кабін.
Душова кабіна цього розміру трохи завелика для звичайної маленької ванної кімнати, але це не заважає їй бути другим по популярності розміром. Адже місткість і комфорт таких кабін значно перевищують маленькі аналоги. Ви можете підібрати душову кабіну 90х90 см практично будь фарбування і матеріалу від більшості виробників. Форма і функціональність таких кабін також може відповідати практично будь-яких ваших побажань.

Від скромного набору базових функцій до гідромасажу і турецької лазні з підсвічуванням і вбудованим FM-радіо — все це може бути відображено в кабінах 90×90см. Такі кабіни можуть бути обладнані як розсувними, так і орними дверцями. Опціонально ви можете вибрати наявність або відсутність даху в кабіні.

Душова кабіна 100х100

Якого розміру душову кабіну вибрати? Популярні розміри душових кабін.
Такі кабіни перевершують попередні як по зручності, так і по функціональності. Зазвичай кабіни 100х100 см є полностенными з дверцятами орного або розсувного типу. Конструкція таких кабін дуже надійна і ергономічна. Душові кабіни великого розміру зазвичай комплектуються системами гідромасажу, ароматерапії, парогенератором (для турецької лазні) і вентиляцією. В таких кабінах є гучний телефонний зв’язок і мультимедійні пристрої (радіо і акустична система). Крім цього, власники таких кабін насолоджуються можливістю приймати душ сидячи, використовувати кілька варіантів душових лійок і сенсорну систему управління.

Вибір розмірів душових кабін не обмежується трьома найпопулярнішими. Ви також можете підібрати моделі таких розмірів, як: 70х70 см. 95х95см. 98х98см. 135х135см .

Нестандартної форми: 110х85см і 120х85см. а також моделі, призначені для двох людей: 150х85см. 170х85см і 170х110см .

Короткий опис статті: душові кабіни інтернет магазин вибір сантехніки, установка сантехніки, монтаж сантехніки, вибрати сантехніку, поради по установці сантехніки, установка сантехніки поради, сантехніка поради, ремонт та встановлення сантехніки, ванни, душові кабіни, змішувачі, унітази, біде, раковини, мийки

Джерело: Якого розміру душову кабіну вибрати? Популярні розміри душових кабін.

Також ви можете прочитати