Заклепка алюмінієва, Велика Енциклопедія Нафти і Газу, стаття

02.08.2015

Велика Енциклопедія Нафти і Газу
заклепка Алюмінієва

Сторінка 1

Алюмінієві заклепки поставляються в полутвердом стані і не потребують ніякої підготовки перед застосуванням. Вони застосовуються тільки для з’єднання алюмінієвих листів. Заклепки із сплавів AlMg або AlMgMn також ставляться без попередньої підготовки. Ними з’єднуються деталі з сплавів AlMg — AlMg без антикорозійної ізоляції. Якщо потрібно з’єднати деталі з сплавів AlMg — AlCuMg, Mg — Mg і Mg — AlCuMg, то обидві поверхні треба лакувати або алитировать. Заклепки з сплаву AlCuSi поставляються і застосовуються в полутвердом стані; ними з’єднуються деталі з алюмінію, а також деталі з силуміну з деталями зі сплаву AlCuMg. Під час зберігання цей сплав піддається старінню, і його міцність при розтягуванні збільшується при незмінному відносному подовженні. Заклепки необхідно ставити протягом 1 — 2 год після охолодження і розм’якшення, так як після цього вони знову твердіють. Вони застосовуються для з’єднання деталей зі сплаву AlCuMg з деталями з того ж сплаву або з силуміну. Поверхні прилягання деталей необхідно лакувати або алитировать.

Алюмінієві заклепки поставляються в полутвердом стані і не потребують ніякої підготовки перед застосуванням. Те ж відноситься і до заклепками зі сплаву AlMn. Вони застосовуються тільки для з’єднання алюмінієвих листів. Заклепки із сплавів AlMg або AlMgMn також ставляться без попередньої підготовки. Ними з’єднуються деталі з сплавів AlMg — AlMg без антикорозійної ізоляції. Якщо потрібно з’єднати деталі з сплавів AlMg — AlCuMg, Mg — Mg і Mg — AlCuMg, то обидві поверхні треба лакувати або алитировать. Заклепки з сплаву AlCuSi поставляються і застосовуються в полутвердом стані; ними з’єднуються деталі з алюмінію, а також деталі з силуміну з деталями зі сплаву AlCuMg. Заклепки з сплаву AlCuMg необхідно перед застосуванням нагрівати протягом 15 — 30 хв до температури 500 З в соляній ванні з суміші азотнокислого калію і натрію з іншими присадками ( можна повторити цю операцію кілька разів), після чого слід охолодження в холодній воді і зберігання при нормальній температурі. Під час зберігання цей сплав піддається старінню, і його міцність при розтягуванні збільшується при незмінному відносному подовженні. Заклепки необхідно ставити протягом 1 — 2 год після охолодження і розм’якшення, так як після цього вони знову твердіють. Вони застосовуються для з’єднання деталей зі сплаву AlCuMg з деталями з того ж сплаву або з силуміну. Поверхні прилягання деталей необхідно лакувати або алитировать.

Алюмінієві заклепки прості у виготовленні і добре піддаються расклепыванию. Однак з’єднання з використанням алюмінієвих заклепок не витримує значних зусиль як при зсуві, так і при розриві.

алюмінієві заклепки Трубчасті застосовуються для односторонньої клепки захисних оболонок з алюмінієвих сплавів для теплової ізо ляції трубопроводів і резервуарів.

Електрична схема соленоїдного преса.

Схема вибору розмірів заклепки.| Заклепки для одностороннього доступу.

Використання і контроль алюмінієвих заклепок для сполук арамідних ( Кевлар) або стек-лопластиковых композитів, що застосовуються в авіабудуванні, здійснюються згідно з урядовими специфікацій і стандартів.

Елементи панелі з’єднують алюмінієвими заклепками і епоксидним клеєм.

Дві залізні пластинки з’єднані алюмінієвими заклепками .

таким проточенным кілець шістьма-вісьмома алюмінієвими заклепками з потайною голівкою прикріплюють фторопластове кільце, притискаючи його при цьому з достатньою силою до дзеркала.

Поперечні шви з’єднуються внапуск одним рядом алюмінієвих заклепок діаметром 8 мм, з кроком 30 мм, або заклепками з іншого матеріалу з відповідною зміною їх діаметра і кроку.

Можливі два варіанти роботи з алюмінієвими заклепками. По першому варіанту заклепки розклепують в свежезакаленном стані, коли вони ще не встигли зміцнити свої позиції шляхом природного старіння. За другим варіантом заклепки ставлять на місце в будь-який час після гартування і старіння, якщо вони в цей час володіють достатньою пластичністю.

Клепальні молоток МКП-6 призначений для клепки сталевих і алюмінієвих заклепок. а також для легких рубочно-чеканочних робіт.

Коефіцієнти тертя на робочих поверхнях гальма.

Короткий опис статті: алюмінієві заклепки

Джерело: заклепка Алюмінієва — Велика Енциклопедія Нафти і Газу, стаття

Також ви можете прочитати