Заклепочникі: купити Заклепочникі в Москві за низькими цінами

10.07.2015

Заклепочникі

ТК «Догма-Креп» пропонує надійні ручні та пневматичні заклепочникі, а також ремкомплекти, заклепки, шурупи, анкерні болти та інші кріпильні вироби.

Принцип роботи

Цанговий механізм інструменту захоплює стрижень заклепки, вставленої в просвердлений отвір, і починає його витягати (або вигвинчувати), спираючись при цьому на голівку кріпильного елементу. Коли стрижень витягується до упору, інструмент його обриває або обрізає. Заклепочник деформує верхню частину заклепки, в результаті чого утворюється друга більш широку капелюшок. Окремі моделі інструменту даного виду оснащені поворотною цангової головкою (кут повороту складає до 360° в залежності від моделі), що дозволяє встановлювати заклепки у важкодоступних частинах конструкцій.

Види

За типом приводу

В залежності від типу приводу інструмент для монтажу заклепок ділиться на наступні види.

  • Ручної. Механізм ручного заклепочника приводиться в дію мускульним зусиллям людини. Зусилля, що прикладається фахівцем, збільшується за рахунок системи важелів з великим співвідношенням плечей. Ручний заклепочник використовується для установки кріпильних елементів діаметром до 5 мм. Також існують ручні заклепочникі для роботи з посиленими заклепками, діаметр яких становить до 6,5 мм Як правило, інструмент даного виду використовується у разі невеликого обсягу робіт.
  • Пневматичний. Пневматичний заклепочник приводиться в дію струменем стисненого повітря, що подається під тиском. Величина тиску визначається в залежності від необхідного зусилля. У комплектацію інструменту даного виду, як правило, входить компресор, який з’єднується з основною частиною механізму гумовими трубками. Пневматичний заклепочник може використовуватися для роботи з заклепками будь-якого діаметра. Цей інструмент відрізняється більш високою швидкістю роботи і відсутністю необхідності докладати зусилля, застосовується при значних обсягах робіт (виробнича сфера, будівництво).

За типом використовуваних заклепок

В залежності від типу, інструмент ділиться на наступні види.

Отримати більш детальну інформацію та оформити замовлення на заклепковий різьбову заклепку або установочний гвинт ви можете, звернувшись до наших менеджерів за телефонами 8 (495) 943 96 85 та 8 (915) 463 64 69.

Короткий опис статті: мідні заклепки

Джерело: Заклепочникі: купити Заклепочникі в Москві за низькими цінами — Догма-креп

Також ви можете прочитати