Засоби для догляду за ванними і душовими кабінами, Сервіс-Маркет

22.09.2015

Засіб для очищення душової кабіни Indesit C00090758 500ml

Арт: 05412

немає

Коли ванна і душова кабіна сяють чистотою, це, перш за все, приємно. Крім візуального ефекту, підтримання сантехніки в ідеальному порядку виключає ймовірність розвитку хвороботворних бактерій, грибків і вірусів.

Засоби по догляду за ванною і душовою кабіною від компанії «Сервіс-Маркет» виготовлені з екологічних і біологічно чистих компонентів. Вони повністю відповідають міжнародним і вітчизняним стандартам якості, зокрема, вимогам Міністерства охорони здоров’я України.

Побутова хімія для ванної кімнати і душових кабін представлена миючими засобами і порошками, а також різними захисними сумішами і розчинами.

  • Захисний засіб для душових кабін ефективно видаляє всі види забруднень: вапняний і мильний нальоти, бруд, іржу, патьоки і ін. Засіб ідеально підходить для очищення та догляду за скляними, хромованими, алюмінієвими і синтетичними поверхнями, керамічною плиткою та акриловими душовими кабінами.
  • Миючі розчини для хромованих кранів та змішувачів. Ці висококонцентровані рідини ідеально підходять для видалення іржі та видалення нальоту. З їх допомогою можна очищати керамічну і акрилову сантехніку, раковини та мийки з нержавійки, хромовані і лаковані крани.
  • Миючі розчини для догляду за душовими кабінами. З допомогою цих засобів можна ефективно боротися з накипом і обезжиривать поверхні з нержавіючої сталі і необробленого скла.

Ці та інші види побутової хімії. представлені в Інтернет-магазині «Сервіс-Маркет», ви зможете придбати за найвигіднішими цінами оптом і в роздріб. Доставляємо товар в будь-яку точку України.

Запчастини для побутової техніки

Короткий опис статті: душові кабіни інтернет магазин Побутова хімія для ванної кімнати і душових кабін: засоби для чищення, порошки, а також захисні суміші і розчини для хромованих кранів та змішувачів. Хімія для ванн і душових кабін

Джерело: Засоби для догляду за ванними і душовими кабінами — Сервіс-Маркет

Також ви можете прочитати