Журнал «Деревяні будинки. . Видавничий дім «Красиві будинки прес.

15.07.2015

22-25 жовтня 2015 року в МВЦ «Крокус Експо», р. Москва

V Спеціалізована виставка «Красиві дерев’яні будинки»

Дерев’яне домобудівництво переживає справжній бум. І це цілком зрозуміло. Деревина красива, легка, добре утримує тепло взимку і прохолоду влітку, до того ж «дихає». Тим не менше, як будь-який природний матеріал, вона вимагає турботи. Захистити її і поліпшити естетичні властивості будівлі допоможуть екологічні оздоблювальні матеріали.

Стильний і сучасний будинок з клеєного бруса побудований у селищі в Підмосков’ї. Проект по-новому трактує уявлення про традиційному дерев’яному будинку. Його головним декоративним мотивом став контраст. Світла обробка стін протиставлена темним віконних рам і огородження балкона і тераси, а панорамне засклення великої площі — виразному малюнку облицювання цоколя натуральним каменем.

Господарі хотіли зберегти природний лісовий ландшафт з віковими соснами і ялинами, і побудували дерев’яний будинок з обхідними галереями-верандами для вечірніх прогулянок і величезними вікнами. Велика кількість високих дерев і велика площа затінення на ділянці актуалізували питання про інсоляції внутрішнього простору. Архітектор розробив індивідуальний проект, що враховує всі побажання замовників і вирішує проблему.

Затишний будинок з клеєного бруса загальною площею близько трьохсот метрів побудований на основі популярного проекту, трохи зміненого відповідно до вимог замовників. Господарі будинку висловили побажання, щоб в інтер’єрах першого поверху стіни були дерев’яними, а оформленими іншими оздоблювальними матеріалами: штукатурними покриттями, шпалерами, керамікою.

Монументальна дерев’яна будівля, в рішенні якого настільки вишукано поєднуються різні стилі, не схоже на традиційний російський терем. Котедж для постійного проживання спроектований з урахуванням способу життя сім’ї, цінує комфорт і красу російської природи. Автор проекту віддав належне і традиціям і сучасним технологіям.

Власники ділянки в підмосковному котеджному селищі звернулися до дизайнера-архітектора, коли коробку дерев’яного будови вже звели. Потрібно перетворити її в затишний світлий будинок. В результаті будівля зазнала досить серйозні перетворення, а в екстер’єрі та інтер’єрі втілилися риси середземноморського стилю з легкими вінтажними мотивами.

Сучасна садиба з клеєного бруса побудована в котеджному селищі. Двоповерховий житловий будинок та навіс для машин з підсобним приміщенням і майданчиком для барбекю композиційно сприймаються як єдине ціле, створюючи на ділянці затишний внутрішній дворик. В ландшафтний дизайн та декор інтер’єрів будинку тактовно включені японські мотиви.

Короткий опис статті: красиві будинки проекти Журнал «Дерев’яні будинки» – проекти дерев’яних будинків з оциліндрованої колоди і клеєного бруса, дерев’яні будинки ручної рубки, дерев’яна архітектура – матеріали, технології, інструменти. дерев’яні будинки, проекти дерев’яних будинків, будинки з бруса, будинок з брусу, каркасні будинки, будинки з оциліндрованої колоди, зруби

Джерело: Журнал «Дерев’яні будинки» | Видавничий дім «Красиві будинки прес»

Також ви можете прочитати