Зразок кошторису на ремонт вхідних дверей, antimaydan-russia.ru

16.02.2017

Прикорм по Комаровському: таблиця допоможе

Широко відомий педіатр Е. О. Комаровський дав вже не одну сотню цінних порад батькам для здорового і гармонійного розвитку дітей. Схема першого прикорму за Комаровським, таблиці якій можна знайти в Інтернеті, відрізняється від загальноприйнятих норм і викликає подив у деяких мам, які дотримуються традиційних поглядів у цьому питанні. Розглянемо докладніше пропонований варіант і зупинимося на його особливості.

Починаємо з молочки

Доктор Комаровський рекомендує давати перший прикорм у вигляді кисломолочних продуктів, всупереч загальноприйнятій схемі введення овочів в якості першої твердої їжі. Причини такого твердження цілком логічні: травна система малюка звична для переробки материнського молока, тому кефір, сирок не будуть для нього великим стресом. Крім того, в кисломолочке домашнього приготування міститься маса корисних бактерій, які сприяють заселенню флори кишечника і безболісному перетравленню нових видів їжі.

Наступним етапом Євген Олегович пропонує вводити фрукти, зокрема, печене яблуко. Пояснення цьому просте: фрукти смачніше овочів, їх можна потроху додавати в кефір і сир, щоб не викликати стресу від різкої зміни складу їжі. У фруктах міститься клітковина, яка може виявитися непосильним навантаженням, якщо буде вводитися окремо у вигляді пюре.

Після фруктів дитині можна запропонувати сік і овочі, які вже будуть легко перетравлюватися звичної до волокнистим продуктів травною системою. Молочні каші і варені яйця по таблиці прикорму Комаровського вводять з восьми місяців, м’ясо – з дев’яти, а рибу – з десятимісячного віку.

Прикорм по Комаровському: таблиця введень

Короткий опис статті: таблиця харчування дитини до року Широко відомий педіатр Е. О. Комаровський дав вже не одну сотню цінних порад батькам для здорового і гармонійного розвитку дітей. Схема першого прикорму з…

Джерело: Прикорм по Комаровському: таблиця допоможе

Також ви можете прочитати