Зроби сам просту деревяні сходи для дачі . Terra Life

14.09.2015

Зроби сам просту дерев’яні сходи для дачі

DIY . Просту дерев’яні сходи для дачі наприклад можна спробувати зробити самому. Потрібен буде звичайно ж для виготовлення сходів для дачі своїми руками інструмент і навички володіння цим інструментом. А ще, звичайно ж, бажання.

Висота щаблів цієї дерев’яної сходи для дачі вийшла в районі шістнадцяти сантиметрів Майданчик для цієї простої дерев’яної драбини на дачі можна зробити з дощок товщиною двадцять п’ять мм, з розміром метр на метр.

Хочу зазначити, що дерев’яні сходи зовсім необов’язково робити самому своїми руками. Ви можете довірити виготовлення дерев’яних сходів і професіоналам. А знайти професіоналів для виготовлення сходів легко можна .

Кріпити майданчик дерев’яних сходів можна саморізами по дереву п’ятдесят п’ять мм по периметру до дерев’яного бруса. Один дерев’яний брус заходить в стінку приблизно на десять сантиметрів, а два інших краю дерев’яного бруса кріпляться до вертикального дерев’яного стовпа перетином, за допомогою великих саморізів по дереву. Для більшої жорсткості брус дерев’яної майданчики сходів був прикручений металевими шпильками крізь стіну.

Для тятиви цієї дерев’яної драбини зробленої своїми руками використаний був дерев’яний брус 50х150 мм Тятива це похилий дерев’яний брус, до якого будуть кріпитися щаблі нашої дерев’яної драбини.

Для кріплення ступенів дерев’яних сходів на тятиві були зроблені невеликі прорізи. Зазвичай прорізи під дерев’яні сходи робляться фрезером, але в даному випадку. Брали просту болгарку з диском по дереву, робили прорізи за розмірами і вибивали зайве дерево стамесками.

Бажано це робити на вулиці або добре провітрювати приміщення.

Так до речі, за допомогою шліф-машинки або ж шліфувального диска можна надати дереву на дерев’яних сходах інший колір і прибрати всі нехороші шорсткості. сходи

Для сходів дерев’яних сходів на дачі ми використовували дерев’яну дошку на двісті п’ятдесят мм, ширина дерев’яних сходів склала вісімдесят см, так як кожна щабель дерев’яних сходів на дачі подрезалась за допомогою електропили в розмір і встановлювалася на своє місце на дерев’яній драбині.

Короткий опис статті: сходи для дачі

Джерело: Зроби сам просту дерев’яні сходи для дачі | Terra Life

Також ви можете прочитати